Jak na věc


ski centrum olešnice v orlických horách hartman

Tak bohužel zítra ještě nejedeme :-(

    Kromě prodeje starších lyží,snowboardů,lyžařských a snowboardových bot,...z nabídky našeho ski bazaru  provádíme jako v předchozích sezónách také kompletní servis lyží a snowboardů  .
    velký servis snowboardy:(broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,).Cena za 1ks= 499,-.
    všem úspěšných absolventům bude nabídnuta práce v lyžařských a snowboardových školách Ski & Board School Loap nebo v jejich partnerských školách. Se získanou licencí je držitel oprávněn učit v dalších lyžařských a snowboardových školách v ČR a na lyžařských kurzech pořádaných ZŠ, SŠ a VŠ.
    Abyste měli představu, jak to na takovém instruktorském kurzu chodí, vytvořili jsme pro vás videoprezentaci z fotek předešlých kurzů.. Enjoy :o)
    HRADEC KRÁLOVÉ - ČESKÁ TŘEBOVÁ - MOHELNICE - ŠUMPERK – RAPOTÍN – VELKÉ LOSINY – LOUČNÁ NAD DESNOU – KOUTY NAD DESNOU - ČERVENOHORSKÉ SEDLO


Aktuální informace o provozu areálu

    - Perfektní instruktoři, co si nehrajou na „drsný“, uvolněná atmosféra a přitom kvalitní a vtipné podání myšlenek...
    Lyže a snowboardy:velký servis lyže: (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,) cena pro lyže 1pár= 299,-).
    V ceně: licence, plná penze, ubytování, odborné přednášky, permanentka, skripta, triko Ski & Board School Loap. Cena kurzu je konečná, žádné jiné náklady!
    Vše funguje, jak má, aby na kurz bylo připraveno to nejpodstatnější - SNÍH! Díky Ski areálu Červenohorské sedlo!
    Místo konání: Letos jsme pro vás vybrali nejkrásnější zimní středisko v Jeseníkách, z hotelu rovnou do lyží a na kopec! Kvalitní restaurace, žádná školní jídelna, komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, samostatné přednáškové místnosti a spoustu dalších výhod! www.hotelchs.cz


Lyžařská a snb škola stále v provozu!

    Ve spolupráci se Svazem lyžařských škol České republiky pořádáme další instruktorský kurz! Cílem je univerzální instruktor, schopný vyučovat klienty lyžařských škol a kurzů všech věkových kategorií a se specifickými zvláštnostmi komerční klientely. Výsledná licence Instruktor základního lyžování/snowboardingu je akceptována ve všech lyžařských školách působících na území ČR. Opravňuje vás učit jak v komerčních školách, tak na výcvikových kurzech pořádaných základními, středními a vysokými školami. Všichni úspěšní absolventi se mohou účastnit dalších navazujících kurzů a rozšiřujících programů a seminářu v ČR i zahraničí.
    Na Červenohorské sedlo jezdí také autobus. Do www.idos.cz zadejte cílovou stanici Loučná nad Desnou,,Červenohorské sedlo. Pokud si vyberete vlak, dojedete do konečné stanice Kouty nad Desnou a odtud si musíte vyhledat autobusové spojení na ČHS. Autobusová zastávka je přímo nad vlakovým nadrážím.
    Jsme síť lyžařských a snowboardových škol a půjčoven zimního vybavení, působící již ve většině střediscích v Jeseníkách.
    - Za velice přínosné, a z vaší strany určitě náročné, považuji přednášky – zajímaví lidé, zajímavá témata! Taky musím pochválit přístup školitelů – pohodový přístup a přitom zachování respektu z naší strany školených. Prostě vaše reklama nelže :o)


Děkujeme všem lyžařům i bobistům za příjemné svátky na svahu

    Plus další členové kurzového týmu : Martin Lysák (závodní lyžař - Ski Klub Šumperk, instruktorský team Ski and Board School Loap), Míša Podzimková (profi fotografka, instruktorský tým Ski and Board School Loap), Jiří Pecha (instruktorský team Ski and Board School Loap), Monika Šenková (instruktorský team Ski and Board School Loap)
    - Hodně dobrej kurz, sice moc nabitý program, což ale bylo taky dobře, protože nebyla nuda :o)Super lidi se kterýma byla fakt sranda, se kterýma se dalo poradit o čemkoli.
    Lyže a snowboardy aktuální ceník: malý servis lyže (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,horký vosk Wax strojově,leštění skluznice,stažení vosku z hran) cena 199,-/pár.
    - Líbil se mi přístup vedoucích a lektorů, zodpovědní a hodně toho naučili. Super přednášky, dobrá a srozumitelná skripta.
    - Kurz se mi líbil i přes nepřízeň počasí. Hodně se mi líbily přednášky, dověděla jsem se spoustu zajímavých věcí. A trampolína super!
    Ski areál Červenohorské sedlo: Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě. Je známou křižovatkou zimních, ale i letních turistických cest. Nadmořská výška Červenohorského sedla je 1013 m. Sjezdové tratě začínají v nadmořské výšce 1164 m a končí ve výšce, kde ostatní střediska začínají - 862 m. www.cervenohorskesedlo.eu


O víkendu první lyžování na Kvildě!

    Pokud chcete, připojte se do našich neoficálních facebookových skupin. Můžete zde nabízet / poptávat spolujízdy na kurz, popřípadě vkládat své dotazy :o)
    úspěšným absolventům kurzu bude automaticky nabídnuta práce ve Ski and Board School Loap a v jejích partnerských školách.
    Nebo klik v levém menu na PŘIHLÁŠKA NA KURZ nebo klik na červené tlačítko CHCI SE PŘIHLÁSIT nahoře vpravo.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00