Jak na věc


solární provzdušňovač pro jezírka esotec

Zahradní lampy a dekorativní osvětlení na zahradu

    Solární osvětlení jsou složená ze solárního panelu, dobíjecího akumulátoru a svítících žárovek, resp. LED diod. LED diody mají velmi dlouhou životnost a malý odběr elektrické energie, takže se nemusíte bát, že budou akumulátory za pár minut vybité. Solární světla a řetězy je možno umístit prakticky kamkoliv na zahradu- jedinou podmínkou je, aby se na solární panel mohlo přes den dostat sluneční záření.
    V této kategorii naleznete solární světla a lampy pro Vaši zahradu, které je vhodné všude tam, kde nemáte přívod elektrické energie, nebo jednoduše nechcete natahovat prodlužovací kabel. Mimo dekorativního osvětlení nabízíme i solární reflektory a svítidla vhodná pro osvětlení příjezdových cest, ...
    V této kategorii naleznete solární světla a lampy pro Vaši zahradu, které je vhodné všude tam, kde nemáte přívod elektrické energie, nebo jednoduše nechcete natahovat prodlužovací kabel. Mimo dekorativního osvětlení nabízíme i solární reflektory a svítidla vhodná pro osvětlení příjezdových cest, chodníků, případně solitérních rostlin, či umělých zahradních dekorací.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00