Jak na věc


solná jeskyně santé brno líšeň holzova

Solné jeskyně - katalog solných jeskyní v České republice

    Zároveň má podstatný vliv na srdce, cévy, nervovou soustavu, činnost štítné žlázy a psychickou vyrovnanost. Nezanedbatelné a velmi významné je působení soli na kůži, skvělé výsledky byly zaznamenány u lupénky, atopických ekzémů, alergií a jiných dermatologických potíží.
    Potom našim hostům zbývá už jen se pohodlně usadit, uvolnit se a odevzdat se léčivým silám vody, země, vzduchu, hudby a dvětla v solné jeskyni ADAM a EWA v příjemných prostorách AWA relaxačního centra v Brně.


1. Obecné informace o solné jeskyni – působení

    Sauny, infra sauny, bio sauny, parní sauny, kombinované sauny, solné sauny, sauna domky iSauna manufaktury, obnovených forem mohou být ozdobou bytů i zahrad. Na jednom metrem čtverečním umíme zajistit až čtyři služby: himalájská solná sauna, infra sauna, finská sauna, parní sauna / parní kabina, tím můžeme ušetřit místo i peníze. Při rozvoji sauny jsme kladali velmi důležitý důraz při funkčnosti i na vzhled, díky tomu finské sauny, infra sauny, kombinované sauny, solné sauny, sauna domky iSauna sauna manufaktury poskytují jedinečný zážitek a relaxaci vedle funkce ochrany zdraví.  Díky naší výrobní technologie jsme schopni realizovat jakékoliv unikátní představy zákazníků, vzhledem k danosti místa. S naším poradenstvím Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení ať už je to interiérová sauna, nebo venkovní sauna, sauna domek.
    Proces solné terapie v našich solných jeskyních nevyžaduje žádné mimořádné přípravy. Zákazníci přicházejí v běžném civilním oblečení. Pro zájemce o pobyt v solné jeskyni je vhodný oděv s krátkými rukávy a nohavicemi z důvodu přímého kontaktu pokožky se solí.
    Prosíme o ohleduplné vypnutí zvukových signálů u mobilních telefonů, v žádném případě nedoporučujeme brát jakékoliv elektronické přístroje s sebou do solných jeskyní vzhledem k agresivitě solného prostředí na elektroniku.
    Solná lampa je přírodní ionizátor, který efektivně uvolňuje negativní ionty. Účinek ionizace se zvyšuje zahřátím solného krystalu pomocí žárovky nebo čajové svíčky umístěné uvnitř lampy. Solné krystaly mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém a zlepšují imunitu organismu.
     Přes veškerou vyspělost soudobé medicíny se člověk vrací k ryzím a přirozeným terapeutickým zdrojům. Solná jeskyně je unikátní léčebný prostor příznivě ovlivňující široké spektrum zdravotních problémů.


2. AWA relaxační centrum Brno, na začátku byli ADAM a EWA, dvě solné jeskyně v Brně...

     superpotraviny | ořechy | semínka | jedlé oleje | koření | sušené plody | přírodní sladidla | jedlé houby | zelené potraviny | přírodní šťávy | bezlepková dieta | ořechy | obiloviny | luštěniny | voda a nápoje | chia semínka | kešu | mandle | goji | Hairplus | přírodní šťávy | šungit | kokosový olej | RAW strava | Medik8 | doplňky stravy | AWA superfoods | Himalyo | lyofilizované ovoce
     Pro maximální pohodlí našich klientů jsme vystavěli solnou jeskyni a terapie jsme rozdělili zvlášť pro děti a dospělé, aby se dospělí a děti vzájemně nerušili a mohli tak přijímat v solných jeskyních svoji solnou terapii v pro ně v nejoptimálnějším a nejvhodnějším prostředí.
    Solné segmenty z Mrtvého moře obsahují mimo chloridu sodného až 55 % minerálů a stopových prvků. Jedná se především o jód, bróm, draslík, hořčík, vápník, železo, selen, zinek a magnesium – tedy látky, které souhrnně podporují a ovlivňují imunitní systém člověka.
    Na realizaci působivého prostředí AWA relaxačního centra (recepce – video a solné jeskyně ADAM, Šungitová komnata, masáže, EEG biofeedback, fotoepilace, fotoomlazení, fototerapie) včetně stylové recepce se podíleli výtvarníci a sochaři města Brna, pod vedením designéra Lea Gattermayera, který nám umožnil vybudovat jeden z nejzajímavějších a zárověň harmonických interierů solných lázní v Evropě.


Solná jeskyně Brno, AWA centrum

    Zrealizujte saunu svých snů! Finské sauny, infra sauny, parní sauny, bio sauny, kombinované sauny, solné sauny, sauna domky špičkové kvality přímo od výrobce sauny.  Hlavní činností iSauna sauna manufaktury je výroba a kompletní realizace individuální sauny, kombi sauny, infra sauny a finské sauny, parní sauny, bio sauny, venkovní ​​sauny, sauna domku, himálajské solné kabiny, solné sauny, solné mateřské školy.
    Na recepci taktéž klienti obdrží jednorázové návleky na boty, které se požívají pro vstup do solné jeskyně.
    Mnohá populační onemocnění jako jsou stres, septické stavy, migrény, neurózy a rozličné subjektivní potíže, lze pozitivně stimulovat v prostředí takto příznivého iontového elektroklimatu.
    Prospěšný vliv jeskynního prostoru (solná jeskyně Brno - ADAM a EWA) souvisí v neposlední řadě s uvolňováním záporných iontů do ovzduší, jehož vlhkost je podpořena přítomností jezírek, vodopádů a vodních mlhovačů. Lehké negativní ionty přispívají ke zvýšení obranyschopnosti lidského těla.
    Solná jeskyně ADAM má kapacitu 12 polohovatelných lůžek a zabudovaný DVD monitor pro děti – pohádky. Její specialitou je dvoumístná šungitová komnata, umožňující zákazníkům přímý fyzický kontakt se solí a minerálem šungit, či soukromí, dispozičně oddělené od hlavní části jeskyně. Dále je zde vodopád ze solanky a jezírko s vyvíječem vodní mlhoviny.


Solná elektrická lampa - Planeta

    Kosmetika z Mrtvého moře KAWAR, Mon Platin, Mineral beauty. Dále si můžete zakoupit v recepci šungitové výrobky, ametystové geody, vitaminové doplňky stravy, 100% šťávu z plodů GOJI, kosmetiku TianDe atd.
    Solnou jeskyni EWA jsme přebudovali na masérnu, kde nabízíme speciální masáže v solné jeskyni a parní bylinný box. Naše AWA relaxační centrum Brno nabízí nyní pouze jednu solnou jeskyni ADAM.
    Všeobecná obliba solných jeskyní má v Evropě tradici a dnešní moderní technologie umožňují aplikovat toto prostředí na zemském povrchu kdekoliv na vyhovujících místech.
    Sůl byla odedávna ctěna jako dar bohů. Její blahodárnost si lidstvo uvědomovalo již ve starověkých kulturách. Vzpomeňme například na známou egyptskou krásku Nefertiti, která si udržovala svůj výjimečný půvab právě díky kosmetice ze soli.


4. Jak se co nejlépe připravit na proceduru

    Na výstavbu této jeskyně jsme použili kombinaci soli z Mrtvého moře (podlaha), soli kamenné - solné kvádry (boční stěny) a soli prachové (vyplnění spár ve stěnách), se záměrem poskytnout zákazníkovi možné maximum pestrosti a obsahu prvků, jimiž nás příroda obdařuje. Stěny solné jeskyně tvoří manuálně těžené solné kvádry z Ukrajiny, jež mají původní konzistenci bez jakékoli chemické a technologické úpravy. Stáří soli ze solných dolů na Ukrajině, použité na výstavbu solných jeskyní v Brně, se odhaduje na 150 až 250 milionů let. Základní solný materiál použitý pro stavbu solných jeskyní pochází z Izraele přímo z Mrtvého moře. Na podlaze nalezneme vedle klasických šarží oplachovaných solí z Mrtvého moře (sůl byla získána odpařováním vody v odsolovacím zařízení a má zvýšený obsah vody) i jemně žluto-hnědou sůl neoplachovanou z Mrtvého moře (původem z Izraele, získanná povrchovou těžbou v solných dolech), která není chemicky upravená a obsahuje minerály a stopové prvky a má minimální obsah v
    Pobyt v solné jeskyni nahrazuje ze zdravotního hlediska léčebné pobyty u moře v intenzivnější podobě a nepředstavuje žádné riziko pro lidský organismus. Vzduch v solné jeskyni je prosycen mikročásticemi soli, které po vdechnutí napomáhají prevenci, regeneraci a především léčbě dýchacích cest, astmatu, bronchitidy a respiračních alergií.
    Škodlivý efekt elektrického smogu, vyplývající z koncentrace pozitivních iontů, zhoršuje kvalitu vzduchu a co více negativně ovlivňuje naši fyzickou a psychickou rovnováhu.Zdroje, které vyzařují nejvíce škodlivých pozitivních iontů: monitory počítačů, TV a rádia, elektrické přímotopy a ohřívače, vysavače, mikrovlnné trouby, tabákový kouř atd.
    Podstatnou složku ozdravné procedury představuje vliv vizuálních vjemů. Volba barevných světelných kreací, jež dotváří interiér, byla vedena záměrem umocnit harmonizující a povzbuzující efekt ozdravné terapie.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00