Jak na věc


spirální dynamika

Elektrický skútr Meyra Cityliner 410

    Pravidelné cvičení je prevencí tzv. civilizačních nemocí. Tyto nemoci vznikají zejména v důsledku dlouhodobého sezení a malé míry přirozeného pohybu. Autorem metody Spirální stabilizace páteře je Český lékař MUDr. Richard Smíšek. MUDr., který objasnil propojení mezi svaly s tendencí ke zkrácení, které se řetězí vertikálně a svaly s tendencí k ochabnutí, které se řetězí spirálně. Vyvinul metodiku, která optimalizuje svalovou balanci, vyrovnává držení těla a navozuje správný stereotyp chůze. Metoda využívá spirálních svalových řetězců, které stabilizují pohyb, obkružují tělo, stahují jeho obvod a protahují směrem vzhůru. Meziobratlové ploténky jsou tak zásobeny vodou, páteř se regeneruje a léčí.
    Děkuji moc Janě Váňové za výborné vedení kurzu SM II., který byl v prosinci 2018. Velmi si cením její profesionality, srozumitelného podání teorie i praxe - vše v přátelské a pohodové atmosféře. Oceňuji také to, že úroveň B vyučuje ve dvou dnech, což je málokde! Naučili jsme se pokročilé verze sestav a variant cviků je opravdu více než dost. Za 2 dny je šance to vstřebat a mít jasno. Už se těším na pokračování SM III :-) 
    Odborný kurz je ukončen odborným certifikátem o absolvování kurzu Spirální stabilizace, SM systém II. Certifikát má mezinárodní platnost, na vyžádání předem Vám jej vystavíme také v německém či anglickém jazyce.


Odborný kurz Spirální stabilizace, SM systém II. - co si vzít s sebou:

    Každý student, který absolvuje v EduSpa College kurz Spirální stabilizace, SM systém, si může tento kurz kdykoliv zdarma zopakovat. Pokud se např. nějakou dobu nebudete moci této metodě věnovat, máte tak výbornou možnost znovu si připomenout teorii i praxi a garantovat tak svůj úspěch.                                                                                                             Více informací
    Na kurz Spirální stabilizaci, SM systém si prosím s sebou vezměte pohodlný oděv vhodný pro cvičení, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky. Nezapomeňte si vzít také svačinu (čaj a káva jsou v ceně kurzu). Na oběd si můžete zajít do restaurace, v okolí našich učeben jich je velké množství.
    Hlavní téma knihy je práce svalů v době pohybu. Autoři se věnují spirální stabilizaci - prevenci a léčbě bolestí zad metodou SM-systém. Jedná se o orginální metodu funkční stabilizace a mobilizaci páteře.
    Praktický podsedák pro rehabilitující pacienty po operaci kyčle apod. Součástí sedáku může být popruh přes rameno pro snadnější přenos podsedáku z místnosti do


Spirální stabilizace, SM systém II. - lektor:

    Metodu spirální stabilizace vystudovala u autora metody MUDr. Richarda Smíška. Má mnoholetou praxi s výukou metody v centru MUDr. Smíška a je oblíbenou lektorkou této techniky. Je absolventkou pravidelných stáží, vede úspěšnou vlastní praxi. Klade důraz na srozumitelnost informací a zohledňuje individualitu při výuce. Její odbornost, profesionalita a příjemné vystupování je zárukou vysoké úrovně kurzu.


Biomechanické aktivní stélky Standard Duo s uhlíkem a membránou s povrchem přírodní useň č.35 - 48 J Hanák R® (Boty J HANÁK R, s.r.o.)

    Spirální stabilizace, SM systém II.                  Kraniosakrální terapie          Trigger points              Manuální lifting obličeje       Masáž proti celulitidě a formování postavy                Dornova metoda     Kineziotaping I.         Kineziotaping II.            Manuální lymfodrenáž těla    Havajská masáž              Masáž lávovými kameny      Indická masáž hlavy          Breussova masáž                   Reflexologie nohy       Reflexologie ruky           Moxování                      Čínská masáž Tuina,zdravá záda                          Baňkování               Energetické dráhy (Meridiány)                  Diagnostika podle jazyka   Masáž horkými mušlemi        Lymfotaping                  Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu       Čokoládová masáž          Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci              Thajská tradiční masáž         Ayurvédská masáž I.            Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny       Masáž drahými kameny  Thajská t

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00