Jak na věc


sporthotel rýžoviště harrachov

SPORTHOTEL TICHÁ ORLICE - nabídka pokojů

    Nově otevřený tříhvězdičkový hotel se sportovním a relaxačním areálem se nachází v klidné části obce Hostivice v těsné blízko Prahy a nedaleko letiště Václava Havla. Hostivice je městečko v mírně zvlněné krajině, ohraničené z východu návrším Bílá Hora. Nabízí mnoho památek i přírodních krás jako je Hostivický zámek, kostel sv. Jakuba, Hostivická fara, Mariánský sloup, Litovická tvrz, Litovická kaple se sochou sv. Jana Nepomuckého, památky lidové architektury, ale také přírodní památku Hostivické rybníky.
    Budovy hotelu jsou umístěné v krásné přírodě jižních Čech a nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je 72 osob. Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, televizorem a připojením na internet. Hotel se nachází v Hluboké nad Vltavou nedaleko krásného zámku a poblíž historického města České Budějovice.
    POMĚR VÝKON CENA JE U NÁS NAD OČEKÁVÁNÍ, KVALITNÍ STRAVOVÁNÍ ZAJIŠŤUJÍ VÝHRADNĚ PROFESIONÁLNÍ KUCHAŘI S DLOUHOLETOU PRAXÍ, VYUŽIJTE TRVALE NÍZKÉ CENY!!!
    V letních měsících je pro rodiny s dětmi připraven týdenní zvýhodněný pobyt (so-so) s originálním animačním programem (vodní dráha, potápění s přístrojem, lanové centrum, stezka odvahy, táborák)
    VÁŽENÉ HOSTY PROSÍME, ABY U NÁS CO NEJDŘÍVE ZNOVU OBJEDNALI SVÉ POBYTY, ABY BYLO MOŽNÉ ZA PŘÍZNIVÉ CENY NAVŠTĚVOVAT NAŠE KRÁSNÉ HORY I V PŘÍŠTÍCH LETECH.


Super class – dvoulůžkový pokoj, lednička mini bar

    11.5. OTEVÍRÁME VENKOVNÍ PROVOZ NA ZAHRÁDCE A 25.5. KOMPLET PROVOZ. VŠECHNY SRDEČNĚ ZVEME A ZÁROVEŇ PROSÍME, ABY NÁS SVOJÍ NÁVŠTĚVOU PODPOŘILI, DĚKUJEME!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00