Jak na věc


spotřebiče milé

Jednoplotýnkový indukční vařič VI-1010

    Tyčový mixér Concept TM4630 se svým velmi bohatým vybavením vám nahradí kuchyňského robota. Ušetříte nejen místo na kuchyňské lince, ale i peníze. Navíc se pyšní elegantním designem a jednoduchostí ovládání.
    Nyní můžete pomocí indukce vařit moderně všude tam, kde oceníte úsporu elektrické energie, času a opravdu snadnou údržbu. A to bez nákupu nových hrnců, protože součástí vařiče je i univerzální nerezový hrnec s poklicí.
    Sortiment značky Miele představuje širokou škálu výrobků moderního designu a skvělé německé kvality – automatické pračky a sušičky, myčky nádobí, varné desky, sporáky a pečící trouby, odsavače par, chladničky, mrazničky či mikrovlnné trouby.
    Pro docílení opravdu výtečné chuti kávy je nejvhodnější celá kávová zrna pomlít těsně před přípravou kávy. Éterické oleje a plyny dodávají kávě tu správnou chuť a vůni. Mlýnek nejen na kávu, ale i bylinky a mák.
    Tyčový mixér PRESSITO 800 W s 5letou zárukou na motor a širokou výbavou. ICE CREAM SOUP = široké spektrum přípravy pokrmů. Po použití stačí opláchnout nebo umýt v myčce nádobí.


Vyhřívací dečky, boty, polštáře

    I značka Concept nabízí velmi praktický víceúčelový kuchyňský hrnec, který v sobě skýtá 5 báječných funkcí, tedy 5 způsobů přípravy pokrmů: zdravé vaření v páře, bezpečné tlakové vaření, smažení, pomalé vaření a ohřev. Vaření pod tlakem je obecně mnohem rychlejší než běžná příprava jídel, čímž dochází k úspoře vašeho drahocenného času a elektrické energie. S tímto hrncem vás čeká zdravé, rychlé a bezpečné vaření.
    Řešíte každý centimetr v kuchyni? Nechcete mít kuchyň zastavěnou spotřebiči? Pak je pro vás ideální kombinovaná vestavná trouba, která v sobě ukrývá jak horkovzdušnou, tak i mikrovlnnou troubu.
    Vítáme Vás na stránkách internetového obchodu Domácí-spotřebiče.com, který se specializuje na prodej domácích spotřebičů značky Concept Zde naleznete veškeré domácí spotřebiče jako kuchyňské domácí spotřebiče Concept , vestavné spotřebiče a také vysavače Concept

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00