Jak na věc


starožitnosti aukro nádobí české fialky

Působení v lokalitách:

    Prodej starožitností provádíme již dlouhá léta. Naší snahou je poskytnout a nabídnout Vám zrestaurovaný starožitný nábytek v nejvyšší kvalitě. V našem katalogu v levé části stránek si můžete prohlédnout nabízené starožitnosti na prodej, rozdělené přehledně do kategorií nebo nás můžete navštívit v naší prodejně v Okřínku u Poděbrad.
     Starožitnictví Antiques Zlín poskytuje své služby již od roku 1995 . Provádíme výkup a prodej starožitností se zaměřením na restaurovaný historický nábytek a hodiny. V naší nabídce samozřejmě najdete rozsáhlý sortiment starožitností. Starožitnictví Antiques má 350 m čtverečních a je umístěno ve Zlíně v diskrétní zástavbě rodinných domů z první republiky.
    Starožitnosti jsou dominantou naší prodejny a máme jich zde na prodej velké množství. Nejedná se o nějaké laciné kousky z antikvariátu, ale o pečlivé vybíráné zpravidla masivní a historicky hodnotné kusy nábytku, která mají většinou až monumentální vzhled. Některé jsou přivezené a prodej probíhá s původním vzhledem starožitnosti. Některé jsou po renovaci či restauraci.
    Naší předností je široký výběr starožitností, krásné zboží, profesionální přístup k zákazníkovi, možnost vidět zboží před nákupem a doprava zdarma po celé republice.


Porcelánový figurální svícen, Německo

    Náš internetový obchod na adrese www.starozitnosti-online.cz má za úkol plně nahradit kamenný obchod. Věnovali jsme velkou pozornost tomu, aby všechny naše starožitné věci byly detailně a profesionálně nafoceny tak aby si zákazník udělal dokonalou představu o stavu všech starožitnostech v našem obchodě. Dále je ke každé starožitné věci sepsán podrobný popis.
    Vítejte na stránkách firmy Starožitnosti Online. Naše společnost se věnuje prodeji starožitností od roku 2009 a sídlí v Praze, ale díky internetovému prodeji jsme schopní obsloužit a udělat radost našimi starožitnostmi zákazníkům jak v České Republice, tak v zahraničí.
    A proč se zabýváme starožitnostmi? Práce se starožitnostmi nás baví, umíme ji a naplňuje nás, když si starožitné kousky najdou svého zákazníka, který se dál těší jejich krásou. Naším motem tedy je především spokojený zákazník.
    Krom prodeje starožitností nabízíme také renovace a restaurování nábytku, repliky nábytku a služby klasického truhlářství.


Proč u nás nakupovat starožitné věci?

    Zaměřili jsme se zejména na starožitné hodiny, starožitné stříbro, starožitný porcelán, starožitné svícny, starožitné korbely a mnoho dalšího. Najdete u nás starožitné nástěnné hodiny neboli pendlovky Gustav Becker tak Junghans, selské hodiny tak stolní hodiny. Strříbrné příbory, stříbrné lžičky, stříbrné servírovací příbory a dekorativní stříbro najdete v kategorii stříbro kde také najdete stříbrné čajové a kávové servisy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00