Jak na věc


stavitelství drážka pardubice na drážce

Stavitelství DS, Stavitelství Vamberk, Dopravní stavby Rychnov nad Kněžnou, Stavby Královéhradecký kraj

    Firma vlastní živnostenské oprávnění i autorizační osvědčení k provádění staveb dopravních, inženýrských, jejich změn a odstraňování. Dále se zabýváme ukládáním inertních odpadů, obchodní činností, pronájmem a půjčování věcí movitých a silníční nákladní dopravou.
    Služby, které poskytujeme, jsou založeny na dlouholetých zkušenostech zakladatele společnosti a celého týmu pracovníků z oboru stavebnictví. Hlavními kritérii naší práce je kvalita poskytované služby, profesionální přístup a poctivé jednání. Abychom vám vždy nabídli kvalitně odvedenou práci, zdokonalujeme neustále své zkušenosti a dovednosti a používáme výhradně kvalitní stavební materiál. Nabízené služby jsou vždy podloženy odbornou znalostí v podobě certifikátů, licencí či jiných osvědčení.
    Společnost ŠTEFL stavitelství s.r.o. působí na českém trhu od jara 2010 a od svého vzniku nabízí svým klientům komplexní dodávky a služby v oboru stavebnictví.
    Společnost Stavitelství Šmíd jsem po osobní zkušenosti doporučil i dalším investorům. Oceňuji hlavně korektní jednání a individuální přístup ke klientovi. Pokud bych realizoval další výstavbu, obrátím se výhradně na tuto společnost.


Vítáme Vás na stránkách společnosti Pozemní stavitelství Zlín a.s.

    Vítáme Vás na našich nových webových stránkách, které mají dva designy měnící se podle aktuálního času. Firma Stavitelství DS s.r.o. byla založena v dubnu roku 2009.
    Přiznáváme, jsme původci globálního zateplování. Provádíme zateplování budov, zateplení panelových a rodinných domů, aby z nich neunikalo teplo domova. Že nemáte co zateplovat? Postavíme vám rodinný domek nebo se s vámi pustíme do rekonstrukce domu po babičce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00