Jak na věc


strojní omítky sádrové cena

Sádrové omítky a stěrky se dělí na:

    Specializuji se na strojní omítky-jednovrstvé sádrové a vápenosádrové, dvouvrstvé vápenocementové vnitřní i vnější od výrobce Maxit. Poskytuji dlouholetou záruku. Cenu Vám sdělím předem a v průběhu prací nenavyšuji.Možnost prohlídky domů které jsme omítaly.
    Speciální profil určený k dokonalému začištění a spojení omítky s okenními rámy. Plastový profil APU slouží k přesnému, kolmému a rovnému ukončení omítky. APU lišta se připevňuje na okrajovou plochu rámu u oken a dveří. Součástí profilu je odlamovací část, na kterou se připevňuje krycí igelitová fólie.
    Rohový profil se stranami z tahokovu pro snadné uchycení do omítky, vyráběné z pozinkovaného ocelového plechu. Používají se k ochraně a přesnému vytvoření hran.
    Klasický ruční způsob má svou dlouholetou tradici a používá se po dlouhá staletí a zřejmě se ještě dlouho používat bude – i když v posledních letech se objevila konkurenční varianta – strojní omítání. Na rozdíl od zdlouhavého klasického způsobu ručního omítání je strojní omítání mnohem jednodušší a hlavně rychlejší díky strojní omítačce. Omítnutí prostorů celého domu se stává otázkou pouze několika dnů! Během této doby budou perfektně vyrovnány nerovnosti podkladového zdiva.


Způsoby omítání

    V naší firmě pracují jen čeští specialisté, kteří se v tomto oboru pohybují více než 10 let. Proto Vám rádi poradíme a pomůžeme s realizací omítek a podlah.
    Stavební profily v různých délkách vyráběné z pozinkovaného ocelového plechu. Používají se k přesnému ukončení a ohraničení omítek. Profily je možné využít k vytvoření dilatačních spár.


Strojní omítky, vápenosádrové, jádrové vnitřní i vnější omítky Plzeň

    Sádra je naprosto zdravotně nezávadná, má PH neutrální, reguluje vlhkost v interiéru a podílí se na regulaci klimatu v místnosti. Sádra je velice vhodný materiál pro použití do interiéru obytných budov, a to díky schopnosti rychle absorbovat značné množství vlhkosti při jejím zvýšení a opětovnému avšak pozvolnému uvolňování této vlhkosti zpět do interiéru. Výhodou omítek na bázi sádry je vysoká produktivita při zpracování. Jedná se vždy o jednovrstvé omítky, které jsou již podkladem pro konečnou povrchovou úpravu, u kterých tedy odpadá potřeba štukování. Neopomenutelnou výhodou oproti tradičním omítkám je i vysoká kvalita povrchu. Pro provedení kvalitní a profesionální práce používáme moderní omítací stroje, pozinkované rohové profily, okenní plastové profily a další příslušenství nezbytné pro provedení díla.
    Omítky plní dvě základní funkce. Chrání stavební konstrukce před vnějšími i vnitřními vlivy prostředí a zároveň stavbu zkrášlují a dodávají jí osobitý výraz.
    Pokud jsou v domě provedeny rozvody veškerých instalací, může se přistoupit k provedení vnitřních omítek. Ty jsou totiž konečnou povrchovou úpravou a v převážné míře jsou dále upravovány pouze nátěrem.
    Moderním trendem v provádění omítek je aplikace suchých omítkových a maltových směsí. Jejich využití má řadu výhod. Suché maltové směsi vznikají v moderních výrobnách, kde kontrolu nad jednotlivými parametry přebírá moderní výpočetní technika. Tím je rovnoměrná kvalita směsi zaručená, zaručený je i obsah všech složek a stálé vlastnosti materiálu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00