Jak na věc


svařování litiny za studena

hubice hořáku Co svářečky,nasouvací hubice hořáku Co svářečky .Základní plynová tryska hořáku, kónická tryska

    Invertorová stejnosměrná TIG a MMA svářečka s korekcí účiníku. Vhodný i pro použití při napájení elektrocentrálou a přez dlouhý prodlužovací kabel díky velkému rozsahu napájecího napětí (90-265V).
    Jsme firma zabývající se specálními metodami svařování. Provádíme opravy a renovace dílů, u kterých došlo vlivem používání k jejich zlomení, poškození, opotřebení apod. Svařujeme hliník a jeho slitiny, šedou litinu, ocelolitinu, titan, nerez. Provádíme pevnostní svařování, práškování tvrdokovem, keramikou, plastem, gumou, pájíme mosaz, měď, stříbro atd. Vypracujeme Vám technologický postup svařečských prací. Prodáváme speciální svařovací a tvrdokovové materiály, popř. i svařovací zdroje.To vše od společnosti Castolin Eutectic. Zajišťujeme 24hodinový servis po celé ČR i v zahraničí.


Brýle svářečské na autogen odklápěcí

    Svět plynů nabízí řešení pro mnohé technické úkoly ve svařování. Použití správných plynů umožňuje perfektně oddělit kovy a slitiny nebo tyto spojit. Kvůli přibývajícím a lišícím se požadavkům se však více než kdy dříve objevuje otázka, jaká metoda a jaký plyn je nejvhodnější. Správná volba v mnoha případech vyžaduje množství znalostí a zkušeností: Často je třeba zohlednit celou řadu faktorů. A tak je často druh, síla a povrch materiálu stejně směrodatný jako hospodářská hlediska.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00