Jak na věc


svatebni saty kratke cerveno-bilé

Vyrobíme Vám svatební oznámení přímo dle Vašeho přání

    Svatební oznámení od českého výrobce Goldpress jsou jedinečnou a nepostradatelnou součástí Vaší svatby. Aby bylo možné vyhovět vkusu každého jednotlivce, nabízíme výběr z velkého množství vzorů a designů oznámení. Všechny nabízené svatební oznámení jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě s využitím kvalitních grafických papírů a moderních technologií tisku.
    Svatební oznámení neodmyslitelně patří ke každé svatbě. Edice pro rok 2016 je v moderním, elegantním a přitom luxusním stylu, který dává oznámením a tím i celé svatbě punc jedinečné události. Svatební oznámení v této edici mají elegantní zdobení v podobě krystalových kamínků, perleti, krajek a dalších krásných ozdob.
    Goldpress jako výrobce svatebních oznámení se neustále snaží přicházet s novými nápady a originálním vzhledem, aby tak mohla držet krok s měnícími se trendy a požadavky zákazníka. Nové vzory svatebního oznámení mají nezaměnitelný vzhled se zajímavým zdobením, které může doplňovat atlasová stuha, 3D efektem, damaškovým motivem nebo stříbrným či zlatým nádechem.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00