Jak na věc


tříselná kýla u žen

Tříselná kýla je duševní snaha vyrvat se z tohoto tíživého stereotypu.

    Lecitin snižuje hladinu cholesterolu, čistí cévní stěny, posiluje svalstvo. Pomáhá zklidnit kloubní bolesti a bolesti páteře. Omezuje vypadávání vlasů, zlepšuje stav kůže, vlasů a nehtů. Zlepšuje paměť a uklidňuje. Změkčuje stolici a odstraňuje nadýmání. Zlepšuje prokrvení mnoha tkání.
    Operace tříselné kýly jsou statisticky nejčastějším operačním výkonem v ČR. V nemocnici Třinec-Podlesí (ale nejen zde) se tyto operace dělají laparoskopicky. Od roku 1999 používají v Třinci novou metodu laparoskopické hernioplastiky, která zkracuje délku operace i její finanční náročnost a je pro pacienta bezpečnější a méně zatěžující. Využívá se při ní speciální síťka impregnovaná silikonem. Operatér MUDr. Czudek přednáší tuto problematiku i v Evropském institutu telechirurgie ve Štrasburku. Zde budeme i svědky první telechirurgické operace mezi New Yorkem a Štrasburkem. Režie: Petr Zrno
    Hlavním důvodem je zeslabování oblasti pánve ne zcela vyváženým intimním životem (buď je pro muže až moc důležitý anebo ho vůbec nepraktikuje) a náročnou fyzickou prací, většinou jednorázovou.
    Protlačení "hrášku" či vytvoření až "pytlíku" naznačuje touhu něčemu uniknout, vystrčit ze svého života určité problémy a situace, které člověka sužují a rozvrací pohodu v jeho nitru.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00