Jak na věc


třebíč, komenského nám. 4, toursport.

Prodej rodinného domu v Čechočovicích

    Wellness zóna Aquaparku Laguna je BEZPLAVKOVÁ a je určena především těm návštěvníkům, kteří si chtějí odpočinout a užít si klid a pohodu v příjemném prostředí. Maximální povolená okamžitá kapacita je 100 osob.
    VELKÁ Finská sauna ceremoniální pro 40 osob (teplota 90-100 °C, vlhkost vzduchu 10%)Kneippův chodníkLedopádProhřívací laviceKlidné leženíTichý relaxSprchyVodní masážVenkovní terasaWC
    Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej domů Třebíč. Celkem 40 nabídek v kategorii Prodej domů a lokalitě Třebíč odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.
    Nepodařilo se Vám nalézt vhodný dům k prodeji v lokalitě Třebíč ? Prohlédněte si tedy nabídku domů v jedné z níže vybraných lokalit. Lokality byly vybrány na základě popularity při hledání.


ZLEVNĚNO! Prodej ŘRD 7+2 s garáží a se zahradou, Třebíč, ul. Dr. Holubce

    Od října do února probíhá v bylinkové lázni saunování pro děti. Každé pondělí a středu je tato sauna vyhrazena od 16 do 17 hodin pouze dětem.Více informací a přihláška: http://www.plavecky-oddil-trebic.cz/prubeh-saunovani.html
    WELLNESS NAHOŘE Finská sauna pro 20 osob (teplota 90-100 °C, vlhkost vzduchu 10%) Finská selská sauna s vonnými esencemi pro 9 osob (teplota 80 – 90 °C, vlhkost vzduchu 10%) Finská bylinná sauna pro 9 osob (teplota 60 – 70 °C, vlhkost vzduchu 30 - 40%) Finská bylinková lázeň pro 6 osob ( teplota 50 – 55 °C, vlhkost vzduchu 20% Parní lázeň pro 8 osob (teplota 45 - 50 ° )Ochlazovací bazénekOchlazovací vědroSprchyTropický déšťVenkovní terasaWC
    Každé pondělí, úterý, čtvrtek a pátek probíhají ve velké ceremoniální sauně od 17:30 hodin saunové ceremoniály. Ve stejné dny probíhají v parní lázni ceremoniály spojené s peelingem.
    Součástí wellness zóny je také bar s posezením, ve kterém se můžete během svého pobytu občerstvit. K platbě se využívá vstupní čip, úhrada probíhá na pokladně Aquaparku Laguna při odchodu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00