Jak na věc


taneční a hudební podložka

Jsme připraveni Vás naučit tančit.

    Některé páry při rozhodování o tom, do kterého stupně výuky se přihlásí, volí raději ten vyšší stupeň v domnění, že základy už dávno znají. Zklamání však nastane v okamžiku, kdy mají na první hodině zatančit základní kroky všech tanců a jednoduché figury k tomu. Nakonec uznají, že je výhodnější absolvovat v tomto případě kurzy od základní úrovně, aby si všechny základy znovu v klidu procvičili, případně oživili vzpomínky na první taneční bez stresu a vše si dobře zažili.
    Taneční škola s dlouholetou tradicí nabízí kurzy tance pro dospělé . Naučíme Vás nejenom velmi dobře tančit všechny standardní a latinsko-americké tance od základních kroků po náročné figury a variace, ale také mnoho dalších v jiných kurzech nevyučovaných tanců. Dále nabízíme tematické taneční večery,kde se důkladně věnujeme pouze jednomu tanci,možnost navštěvovat i jednotlivé lekce,nebo zvolit individuální výuku. At´ již se rozhodnete pro kteroukoli možnost, vždy Vám budou k dispozici vlídní a vysoce profesionální učitelé tance. Tančíme v Divadelním sále Emuzského opatství v bezprostřední blízkosti Karlova náměstí. Přímo u sálu je možné zdarma parkovat.Přihlásit se do kurzu můžete po internetu, telefonicky, písemně i osobně - ale HLAVNĚ VČAS.


Taneční kurzy pro mírně pokročilé

    Ti, kteří si nejsou v koordinaci tanečního pohybu tak jistí a hlásí se do tanečních kurzů poprvé, by měli zvolit taneční školy s menším počtem párů. Pro některé taneční páry je také někdy stresující přijít vůbec na první hodinu. Jejich obavy z toho, že tam budou nejstarší, že je někdo z ostatních párů bude pozorovat, jak jim to nejde a podobně, se brzy rozplynou, protože každý z párů na parketu má svých starostí dost a dost, natož, aby se staral ještě o druhé. Taková taneční škola se neliší v obsahu výuky, ale v neustálém kontaktu lektora s tanečními páry. Báječné na takové taneční škole je, že si tančící nemají šanci zafixovat chyby. Oba lektoři, většinou absolventi odborné školy pro výuku společenského tance, bedlivě sledují jednotlivé tančící a při případných chybách jsou okamžitě k dispozici.
    V tomto kurzu se mimo opakování všech naučených tanců zaměřujeme na základní taneční kroky slowfoxtrotu (pomalejší varianta foxtrotu, v Českých zemích nazývaná častěji slowfox). Výuka je rozšířena o náročnější figury do všech tanců.
    Tento taneční kurz navštěvují většinou páry, které absolvovaly předchozí kurzy (není podmínkou). Pokud si chcete zdokonalit všechny tance, vypracovat držení těla k dokonalosti a naučit se efektní figury, přihlašte se do tohoto kurzu.
    V tomto kurzu se předpokládají základní znalosti tanců vyučovaných v kurzu pro začátečníky. Prohloubíme si zde znalosti v jednotlivých tancích a rozšíříme počet figur do každého tance. Mimo jiné procvičíme více tango a quickstep.
    Velkou výhodou našich tanečních kurzů je, že naše lekce trvají 2x60 minut s 15 minutovou přestávkou. Tím získáváte na každé lekci 15 minut navíc oproti jiným tanečním školám.


Taneční škola Ing. Františka Vyskočila

    Budete mile překvapeni, že společenský tanec je příjemná a smysluplná činnost, při které se dokážete dobře odreagovat od každodenního stresu a starostí.
    V tomto tanečního kurzu se vyučují základní kroky standardních tanců, latinsko-amerických tanců a kolových tanců. Do každého tance se naučíte 2-3 jednoduché figury. Tento kurz je vhodný pro začátečníky a "věčné" začátečníky.
    Jedna z takových škol je právě naše Taneční škola Vyskočil, která je zaměřená pro výuku dospělé veřejnosti ve čtyřech úrovních výuky. V těchto tanečních kurzech se naučí žáci od jednoduchých základních kroků až po složitější sestavy figur. Není to však klub pro výuku soutěžního tance. Pokud se chce někdo věnovat společenskému tanci více, je nutno tomu věnovat mnoho hodin týdně pod vedením trenéra. Tanec nelze jednoduše okoukat z videa a potom jenom slepě napodobovat bez hlubších znalostí techniky pohybu. Pro společenský tanec je potřeba také určité tělesné zdatnosti, aby pár byl schopen absolvovat i několikahodinový trénink. Z pouhého napodobování soutěžního tance vznikají potom někdy "zajímavé" taneční kreace.


Výborná dostupnost tanečního sálu

    Výběr taneční školy je velmi důležitý vzhledem k individuálnímu potenciálu každého tanečníka. Atraktivní sál pro taneční kurzy , kde se sejde 50-60 tanečních párů na hodině, zvučné jméno taneční školy, bohatá reklama. To může být zajímavé a lákavé pro zdatné taneční páry, které snadno vnímají pohyb , prošly už několika tanečními kurzy a nepotřebují pomoc učitelů a asistentů taneční školy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00