Jak na věc


tantra spa praha

Tantra masáže Praha s.r.o. – Co je tantra masáž

    Masér či masérka se po každé masáži taktéž osprchuje a ruce ošetří antibakteriálním mýdlem či gelem. Na přání může masérka pro intimní masáž použít latexové rukavičky. U masáže prostaty jsou rukavičky samozřejmostí.
    Tantrická masáž se tradičně provádí na futonu, při svitu svíček a zvuku orientální hudby v klidném a nerušeném prostředí. Součástí tantra masáže jsou různé druhy doteku, od jemných až po dynamické. Zažijete omývání a masáž horkými ručníčky, hlazení hebkými peříčky a kožešinkami, použití speciálních aromaterapeutických silic, vůní a přírodních vyživujících olejů, ale i uvolňující tlakové části bez použití oleje. V rámci delší masáže jsou pro uvolnění použity i lávové kameny. Tantrická masáž zahrnuje celé tělo přijímajícího, od hlavy až po konečky prstů u nohou.


Hranice mezi slastí a bolestí s Kamalou

    Po sprše nasleduje úvodní rituál, ve kterém se pozdravíme, pomalu svleču Vás i sebe, seznamite se s mým dotekem. Po této úvodní části následuje přikládání horkých ručníůk, hlazení a hýčkání šátkem, rukama, péry, kožešinami, pak nasleduje olejova masáž na bříšku, masáž hlavy, masáž přední části těla, intimní masáž. U mužů i žen může být součástí tantra masáže anální masáž, u mužů i masáž prostaty. Vždy se zeptám napřed jestli si je přejete.
    Můžete si také přečíst nejčastější otázky mužů, žen i párů na téma tantrická masáž. Pokud Vás zajímají názory lidí, kteří již tantrickou masáž vyzkoušeli, můžete si je přečíst zde.
    Úžasné jsou také tantra masáže pro páry, kde můžete načerpat Inspiraci pro osobní život.  Zároveň nabízíme kurzy tantrické masáže pro profesionály i domácí užití. Tantrická masáž je celostní smyslný zážitek, který vám otevře bránu do nové dimenze sexuality. Obohatí Váš život a dokonale zrelaxuje Vaše tělo.
    Tantrická masáž je, na rozdíl od jiných masáží, masáží holistickou, zahrnuje tedy také masáž intimních partií, v tantře nazývaných joni a lingam. Při této masáži často dochází ke změně účelového pojímání sexuality a otevření se novému, meditativnímu a bezúčelnému prožívání intimity a vzrušení. Celkově se jedná se o masáž léčivou, která pracuje s mnoha rovinami člověka. Do masáže může být zahrnuta také masáž prostaty.


Božská Tantra - Tantra masáže Brno

    Mnoho mužů dnes touží po kvalitnějším a plnějším způsobu života. Touží najít odpovědi na spoustu nezodpovězených otázek, potkat s dalšími muži bez potřeby soupeřit, soutěžit a srovnávat se mezi sebou.
    Různé druhy tantra masáží obsahujících techniky lehkého BDSM. Masáže jsou energizující a hravou formou prozkoumávání vlastního těla a pocitů. Probouzíme vzrušení a radost ze života.
    Tantrická masáž jako taková, tedy i masáž prostaty, v mém pojetí je projevem celostního přístupu k jedinci. To se odráží nejen v provedení vlastní masáže, ale i v přístupu k celému rituálu a ve vědomí dávajícího, tedy masérky nebo maséra.


Tantra - umění spirituální sexuality

    V průběhu tantra masáže se otevíra mezi mnou a klientem hluboký prostor důvěry, intimity a blízkosti. Nahota je umocňuje ještě víc. Nahotu u Tantra masáže vnímam jako jeden z jejich rituálů, kdy klient i tantra masér jsou v rovnaké poloze, odovzdány jeden druhému, samozřejme v energetické rovině a nic před Tebou neskrývají,Do masáž zapojuji i horní polovinu svého těla, co otevíra ještě intenzívnější pocity ve Vašem těle a prožitky z masáže. V průběhu tantra masáže jste jako masírovaný pasivní, ničím se nerozptylujete. Pouze přijímate masáž a rituály s ní spojené. Umožní Vám to zůstat neustále v hlubokém relaxu, uvolnění, procítit a vnímat sebe, své tělo, proudění energie v něm. Pak můžete procítit i hlubší úrovně vlastního bytí - můžete procítit sebe, svojí podstatu. Tělo i duše se spojují v jeden celek, prožívate nepoznané stavy harmonie, míru, někdy dokonce až stavy extaze. Jakékoliv Vaše rozptylování v průběhu masáže znižují hloubku tohto zážitku
    Tantra masáže v našem centru jsou velmi příjemná relaxační záležitost. Nabízíme Tantrické masáže pro muže, ženy i páry.  Speciální masáže jako jsou například Tantra masáž s prvky bdsm, nebo Tantrická masáž s dvojitou masáží Lingamu, vas obohatí o nové zkušenosti v oblasti intimity a sexuality.
    Tantrická masáž je o zkoumání sexuality v rámci hranic vlastního těla a její důležitou součástí je respekt k hranicím dávajícího. Během tantrické masáže tedy zůstává přijímající po celou dobu v pasivní, přijímající roli, nedochází při ní k sexu, ani k erotické výměně s masérem či masérkou.


Tantrická setkání, semináře a workshopy

    V tantrické masáží je nahota znakem otevřenosti a srozumění s vlastním tělem, umožňuje odložit zábrany a stud a prožít potěšení pramenící ze svobody a uvolněnosti. Přijímající je tedy během masáže nahý, zakrytý pouze sarongem, který masér či masérka postupně odkrývá. Masér či masérka taktéž začínají masáž v sarongu, který si později ponechají jen okolo boků. Při dlouhodobé práci a vzájemné důvěře je možná nahota úplná.
    Závěr masáže je vyhrazen intimní masáži. U mužů věnuji pozornost intimním částím v průběhu celé masáže. Pro muže je to hodně příjemné. Udržuje to energii v neustálem proudění, které postupně narůstá a sílí. Tantra masáž pro ženy vedu trochu odlišným spůsobem - v souladu s přirozeností ženské energie a její potřeb
    Ze zdravotních účinků tantrická masáž pomáhá při poruchách erekce, potížích s prostatou, předčasné ejakulaci, vaginitidě, bolestivém sexuálním styku, nefyziologicky podmíněných potížích s otěhotněním, nedostatku energie, vitality a chuti do života, depresi z nedostatku péče a intimních doteků, zlepšuje vztah k sobě samému i k partnerovi, zbavuje napětí a stresu, uvolňuje svaly a podporuje krevní oběh.
    Hranice mezi bolestí a slastí je u každého jinde. Pokaždé mne znovu překvapí, jak rozdílné je vnímání bolesti na intimních partiích u jednotlivých mužů. Potěšením pro mne je masírovat právě ženy, intimní dotyk od jiné ženy může být pro přijímající velmi lěcivý.


Co během tantrické masáže zažijete

    Tantra však nabízí víc. Masér či masérka vás provedou technikou tantrického dechu, který vám otevře cestu k dokonalému fyzickému i psychickému uvolnění a pocítění energie v celém těle. Tato přirozená energie je prožívána jako hluboký, naplňující a oživující pocit, který přetrvává ještě dlouho po skončení samotné masáže.


Nabídka tantrických a léčivých masáží

    Tantra znamená technika, tantra je krásný způsob života, tantrický život je vědomý život, tantra znamená žít život s láskou k sobě a partnerovi. Žena a muž v tantře jsou spojenci, přátelé, milenci, vytvářejí osobní vztahy, vytvářejí hluboké city, mají se rádi. Mužské a ženské tělo v tantře vyjadřuje prožitky, pocity a emoce. Tantra je spojením muže a ženy nebo vnitřního muže a vnitřní ženy. V tantře mužské a ženské tělo se spojuje a spojením se dotýká lidské duše a lidského nitra. Tantra je růst vědomí člověka. Tantra je cesta k životu, technologie a alchymie života. Tantra je milování těla, duše a celé bytosti. Tantra je milostné spojení nejenom na tělesné úrovni, ale i na úrovni duševní, emocionální, prožitkové a duchovní. Naše cesta Tantry není vázaná na žádná náboženství, směr a ani ortodoxní nauku. Naše cesta Tantry vychází z dlouhodobých zkušeností, čerpáme z celoživotních zkušeností a ze setkání s našimi mistry v Indii, Japonsku a Evropě. Naše cesta Tantry je láskyplný přístup k
    Tantrické masáže umožňují mužům hluboký relax. Obsahují zajímavé techniky spojené s potěšením. Zároveň motivaci a inspiraci jak si rozvádět sexuální vzrušení do celého těla.
    Při tantrické masáži je důležitý pocit tělesné čistoty u přijímajícího i dávajícího. Každá naše masérna je tedy vybavena sprchou či vanou pro váš komfort.
    Setkání s klienty je pro mně příjemné. Na úvod s Vámi posedím ráda u šáky čaje. Je to čas, kdy spolu mluvíme o tantra masáži, o věcech které Vás zajímajíi. Někteří z Vás se zajímají o věci souvisejíci s tantrou, vztahy, sexualitou, hodně klientů má zájem dovědět se něco víc o tantrických technikách - o práci s dechem, nebo o kultivaci sexuálni energie, které můžou obohatiť partnerský život. S muži často otevírame téma souvisejíci s erekcí, předčasnou ejakulací, prostatou a věcmi kolem. I ženy mají svoje témy, tak je spolu otevírame, mluvíme o nich, sdílime.  Ráda Vám odpovím na všechno, co Vás zajíma, podělím se o poznatky které mám.


Základní kurz Mohendžodáro - seminář pro ženy

    Tantrické masáže pro páry mohou být inspirací do milostného života. Používáme velkou škálu tantrických technik. Typické je střídání různých druhů doteků, které vedou k potěšení.
    Tantrická masáž tak nejen prohlubuje sexuální prožívání přijímajícího, pomáhá budovat uvědomění a zvyšuje citlivost vlastního těla, ale navíc vede k umění sdílení intimity s partnerem, otevřené komunikaci a respektu k sobě i druhému.
    Smyslné doteky a otevírání ženského těla vedoucí k prožívání potěšení. Ženy se uvolňují pomocí láskyplných,vědomých doteků. Používáme techniky hýčkání celého těla. Vzrušení a rozvíjení energie.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00