Jak na věc


teddy z kouzelného kopce

Háčkovaná čepička s mašličkou bílá

    Vyrobili jsme pro Vás nové barevné vzory luxusních bavlněných čelenek s uzlem. Čelenky s uzlem jsou vyrobeny z úpletové bavlny. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských bavlněných čelenek s uzlem.
    Rozšířili jsme pro Vás nabídku dívčích čelenek. Originální čelenky pro miminka i větší slečny budou slušivým dětským módním doplňkem vhodným nejen ke svátečnímu oblečení pro děti. V naší nabídce naleznete kojenecké čelenky na vítání občánků, kojenecké čelenky na křtiny, čelenky na svatbu a spoustu dalších luxusních čelenek pro Vaše malé princezny. Prodáváme čelenky s kytičkou nebo spoustu čelenek s mašlí. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.
    Někteří Teddy medvídci se vyrábějí z mohéru nebo alpaky, ale naleznete i velkou škálu medvídků plyšových nebo ze syntetických materiálů. Existují i umělci, kteří vyrábějí Teddy medvídky z recyklovaných materiálů. Tito umělci berou útokem levné obchody, bleší trhy, grážové bazary a kontejnery s odpadky a hledají v nich zapomenuté poklady, které rázem změní ve sběratelský sen. Další Teddy umělci se specializují na háčkované medvídky.


Imagine Mariva | Chovatelská stanice morčat US Teddy

    Nyní máte šanci získat ke každému nákupu nad 150 Kč luxusní ručně vyrobené mašle do vlasů na pinetce (1 ks). Podívejte se na aktuální nabídku dárků. Mašle do vlasů lze zakoupit i na e-shopu v sekci mašle do vlasů.
    Morris Michtom viděl kresbu Roosevelta a medvíděte a to ho inspirovalo k vytvoření nové hračky. Vytvořil malého vycpaného medvídka, dal si ho do výlohy svého vlastního obchodu a napsal k němu „Teddyho medvěd“. Poté zaslal medvídka Rooseveltovi a obdržel od něho povolení, že pro něho může použít jeho jméno Teddy. Hračka měla okamžitý úspěch a Michtom založil Ideal Novelty and Toy Co.
    Existují firmy, jako Steiff, které prodávají ručně vyrobené medvídky Teddy, které si lidé pořizují do sbírek a mohou je objednávat v internetových obchodech. Většina Teddy medvídků se vyrábí v zemích jako Čína a Indonézie. Několik malých výrobců v USA vyrábí jedinečné, ne masově vyráběné Teddy medvídky. Jeden z nejstarších zbývajících amerických výrobců, kteří vyrábějí Teddy medvídky „Made in USA“, je Stuffington Bear Factory, založený v roce 1959. Ve Velké Británii je malý tradiční výrobce Teddy medvídků Merrythough, který byl založen v roce 1930.


Vítejte na stránkách Oficiální Zlaté chovatelské stanice morčat Imagine Mariva

    V roce 1906 se k výrobě přidali i další výrobci a mánie „Rooseveltových medvídků“ měla takovou sílu, že i dámy je s sebou nosily všude, děti se s nimi fotografovaly a i sám Roosevelt použil medvídka jako maskota ve své kampani pro znovuzvolení.
    Americký pedagog Seymour Eaton napsal sérii dětských knížek „Rooseveltovi medvídci“, zatímco skladatel John Bratton napsal píseň „The Teddy Bear Two Step“, ze které za přispění lyriky Jimmyho Kennedyho vznikla píseň „The Teddy Bears´ Picnic“.
    Ve stejnou dobu firma Richarda Steiffa z Německa, jež neměla ani tušení o medvídkovi Teddym vytvořeném Morrisem Michtomem, vyrobila vycpaného medvídka, kterého vystavila na exhibici hraček v Leipzigu v březnu roku 1903 a následně vyvezla 3000 kusů do USA.
    Komerčně vyrábění Teddy medvídci mají převážně podobu dětských hraček. Mají bezpečně spojeny ruce, nohy, hlavu a oči pevně přidělané tak, aby dětem nehrozilo udušení. Tito plyšoví Teddy medvídci musí splnit přísné výrobní normy, aby mohli být prodáváni dětem v USA a EU.


Čelenka puntíkovaná s trojitou tmavě růžovou mašlí a krystalem Swarovski

    Výstava byla Duo tzn. dva posudky od Slovenské a Maďarské posuzovatelky. Vedlo se nám více než skvěle :).Naše maličká Secret Love Imagine Mariva obhájila titul Best in Show výstavy :) .A ostatní umístění:Secret Love IM - 2. US Teddy, 1. Krátkosrsté Baby a BIS VýstavyFufičuči IM - 1. US Teddy a 3. Krátkosrsté AdultRosemary IM - 2. Krátkosrsté BabyEowyn IM - 3. US Teddy
    Máme menší chov ve světlé řadě: krémová-bílá, buff-bílá, krémová a bílá.
    Nabízíme dívčí čelenky ručně vyrobené v České republice. Nyní v novém hezčím balení! Čelenka je upevněna na perleťovém papíře formátu A6 se dvěmi perličkami a je zabalena do celofánového sáčku. Originální čelenky pro miminka i větší slečny jsou skvělým dětským módním doplňkem vhodným ke svátečnímu oblečení pro děti, jako doplněk oblečení na vítání občánků a na křtiny, dětský doplněk na svatbu, ale hodí se i na běžné nošení. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00