Jak na věc


teddy z kouzelného kopce

Vítejte na stránkách Oficiální Zlaté chovatelské stanice morčat Imagine Mariva

    Teddy je vycpaná hračka v podobě medvídka. Obvykle je vycpaný měkkou bílou bavlnou a má hladkou jemnou srst. Jeho charakteristická podoba je známá v mnoha zemích a patří mezi oblíbené hračky mnoha dětí. Poslední dobou se stali někteří Teddy medvídci sběratelským předmětem. V současnosti je možné sehnat Teddy medvídky různých variací a lidé je oblékají do nejrůznějších kousků oblečení. Teddy medvídci patří mezi nejpopulárnější dětské dárky, darují se i na svátek Svatého Valentýna nebo k narozeninám.
    Exkluzivně Vám nabízíme originální dárky pro miminka v podobě dřevěných dekorací ve tvaru čápa. Dětské dekorace jsou ideálním dárkem pro novorozené miminko. 100% ruční práce! Podívejte se na nabídku dárků pro miminka.
    Nyní máte šanci získat ke každému nákupu nad 150 Kč luxusní ručně vyrobené mašle do vlasů na pinetce (1 ks). Podívejte se na aktuální nabídku dárků. Mašle do vlasů lze zakoupit i na e-shopu v sekci mašle do vlasů.
    První Teddy medvídci byli vyrobeni tak, aby vypadali jako opravdoví medvědi s vystouplým čumákem a korálkovýma očima. Dnešní Teddy medvídci mají větší oči a čelo a naopak menší nos, stejně tak, jako mají malé děti a právě to dělá Teddy medvídky líbivými a přidává jim to na roztomilosti.


Háčkovaná čepička s mašličkou bílá

    Policie, hasiči a záchranáři zjistili, že pokud dají Teddy medvídka dětem během krizových situací, medvídci děti stabilizují a zklidní. NAPLC založilo program „Teddy Bear Cops“, jehož cílem je distribuce Teddy medvídků právě policii, hasičům a záchranářům v celých Spojených Státech, kteří je rozdávají dětem při záchranářských akcích.
    Jméno Teddy pochází od dřívějšího presidenta Spojených Států Theodora Roosevelta, jemuž se přezdívalo "Teddy". Jméno vzniklo při lovu medvědů na Mississippi v listopadu roku 1902, na které byl Roosevelt pozván Mississippským guvernerem Andrew H. Longinoem. Událost se stala tématem politických karikatur ve Washington Post v listopadu 1902. Později se podoba medvěda změnila a byl menší a roztomilejší, tak jako Teddy, jak ho známe dnes. Morris Michtom viděl kresbu Roosevelta a medvíděte a to ho inspirovalo k vytvoření nové hračky.
    V roce 1906 se k výrobě přidali i další výrobci a mánie „Rooseveltových medvídků“ měla takovou sílu, že i dámy je s sebou nosily všude, děti se s nimi fotografovaly a i sám Roosevelt použil medvídka jako maskota ve své kampani pro znovuzvolení.
    Další abecedu započal krásný veliký jedináček, kterého jsme pojmenovali Amaretto Cream Imagine Mariva :)Maminkou Rosali IM a tatínek Drem of Cream IM . Více o samečkovy v sekci - naše odchovy.


Čelenka puntíkovaná s trojitou tmavě růžovou mašlí a krystalem Swarovski

    Maminkou je celokrémová Juli IM a tatínek Lancelot IM. Ve vrhu je krémová samička a bílá samička a sameček s vlohou pro krémovou. Miminka jsou k zamluvení :) , více o vrhu v sekci - naše odchovy.
    Vezli jsme hoodně moc morčátek na předání, nejen od nás, ale i od více chovatelů. Na vystavení 6 samiček.Výstava se konala venku na dvorku, bylo krásné počasí, takže jsme si den krásně užili.
    Rozšířili jsme pro Vás nabídku kojeneckých čelenek. Čelenky pro miminka jsou velmi slušivým dětským módním doplňkem vhodným k oblečení na vítání občánků, k oblečení na křtiny nebo jako součást dětského oblečení na svatbu. Nabízené háčkované čelenky jsou 100% ruční výroba. Podívejte se na nabídku kojeneckých čelenek.
    Omlouváme se za špatnou aktualizaci webu a absenci fotek u miminek. Léto máme trošku hektičtější. Do konce srpna se budeme snažit vše doplnit. Tento víkend se chystáme ještě na Speciální velkou výstavu v Praze, která potrvá 3 dny. Jinak velikou novinkou v chovu, je nové bydlení morčíků - později dodáme fotečky i sem na web.


Imagine Mariva | Chovatelská stanice morčat US Teddy

    Komerčně vyrábění Teddy medvídci mají převážně podobu dětských hraček. Mají bezpečně spojeny ruce, nohy, hlavu a oči pevně přidělané tak, aby dětem nehrozilo udušení. Tito plyšoví Teddy medvídci musí splnit přísné výrobní normy, aby mohli být prodáváni dětem v USA a EU.
    Rozšířili jsme pro Vás nabídku dívčích čelenek. Originální čelenky pro miminka i větší slečny budou slušivým dětským módním doplňkem vhodným nejen ke svátečnímu oblečení pro děti. V naší nabídce naleznete kojenecké čelenky na vítání občánků, kojenecké čelenky na křtiny, čelenky na svatbu a spoustu dalších luxusních čelenek pro Vaše malé princezny. Prodáváme čelenky s kytičkou nebo spoustu čelenek s mašlí. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.
    *Poslední vrh čekáme koncem června/začátkem července. Další samičky plánujeme připouštět v srpnu a září - další miminka budou tedy koncem léta a během celého podzimu. Více v plánovaných odchovech.
    Americký pedagog Seymour Eaton napsal sérii dětských knížek „Rooseveltovi medvídci“, zatímco skladatel John Bratton napsal píseň „The Teddy Bear Two Step“, ze které za přispění lyriky Jimmyho Kennedyho vznikla píseň „The Teddy Bears´ Picnic“.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00