Jak na věc


teddy z kouzelného kopce

Čelenka puntíkovaná s trojitou tmavě růžovou mašlí a krystalem Swarovski

    Exkluzivně Vám nabízíme originální dárky pro miminka v podobě dřevěných dekorací ve tvaru čápa. Dětské dekorace jsou ideálním dárkem pro novorozené miminko. 100% ruční práce! Podívejte se na nabídku dárků pro miminka.
    Policie, hasiči a záchranáři zjistili, že pokud dají Teddy medvídka dětem během krizových situací, medvídci děti stabilizují a zklidní. NAPLC založilo program „Teddy Bear Cops“, jehož cílem je distribuce Teddy medvídků právě policii, hasičům a záchranářům v celých Spojených Státech, kteří je rozdávají dětem při záchranářských akcích.
    Jméno Teddy pochází od dřívějšího presidenta Spojených Států Theodora Roosevelta, jemuž se přezdívalo "Teddy". Jméno vzniklo při lovu medvědů na Mississippi v listopadu roku 1902, na které byl Roosevelt pozván Mississippským guvernerem Andrew H. Longinoem. Událost se stala tématem politických karikatur ve Washington Post v listopadu 1902. Později se podoba medvěda změnila a byl menší a roztomilejší, tak jako Teddy, jak ho známe dnes. Morris Michtom viděl kresbu Roosevelta a medvíděte a to ho inspirovalo k vytvoření nové hračky.


Imagine Mariva | Chovatelská stanice morčat US Teddy

    Světově první Teddy muzeum bylo založeno v Anglii (Petersfield, Hampshire) v roce 1984. V roce 1990 byla založena podobná nadace na Floridě v USA (Naples). Obě byly zavřeny postupně v roce 2006 a 2005 a Teddy medvídci byli prodaní v aukcích. Dnes je po světě celá řada muzeí s medvídky Teddy.
    Maminkou je prvorodička Madam Mori Lee IM a tatínek Ice Man IM alias Čučmenda :). Máme tři krásné cvalíky :) . Více o vrhu v sekci - naše odchovy.
    Teddy je vycpaná hračka v podobě medvídka. Obvykle je vycpaný měkkou bílou bavlnou a má hladkou jemnou srst. Jeho charakteristická podoba je známá v mnoha zemích a patří mezi oblíbené hračky mnoha dětí. Poslední dobou se stali někteří Teddy medvídci sběratelským předmětem. V současnosti je možné sehnat Teddy medvídky různých variací a lidé je oblékají do nejrůznějších kousků oblečení. Teddy medvídci patří mezi nejpopulárnější dětské dárky, darují se i na svátek Svatého Valentýna nebo k narozeninám.
    Rozšířili jsme pro Vás nabídku kojeneckých čelenek. Čelenky pro miminka jsou velmi slušivým dětským módním doplňkem vhodným k oblečení na vítání občánků, k oblečení na křtiny nebo jako součást dětského oblečení na svatbu. Nabízené háčkované čelenky jsou 100% ruční výroba. Podívejte se na nabídku kojeneckých čelenek.


Vítejte na stránkách Oficiální Zlaté chovatelské stanice morčat Imagine Mariva

    Maloobchodní prodej vycpaných plyšových zvířátek včetně Teddy medvídků byl v roce 2006 1,3 bilionů amerických dolarů. Mezi nejvíce prodávané značky patří Gund a Ty Inc. Značky Teddy Ruxpin a Care Bears patřily v 80 a 90 letech mezi nejvíce spojované s výrobou medvídků Teddy a sklidily velkou popularitu.
    V roce 1906 se k výrobě přidali i další výrobci a mánie „Rooseveltových medvídků“ měla takovou sílu, že i dámy je s sebou nosily všude, děti se s nimi fotografovaly a i sám Roosevelt použil medvídka jako maskota ve své kampani pro znovuzvolení.
    Rozšířili jsme pro Vás nabídku dívčích čelenek. Originální čelenky pro miminka i větší slečny budou slušivým dětským módním doplňkem vhodným nejen ke svátečnímu oblečení pro děti. V naší nabídce naleznete kojenecké čelenky na vítání občánků, kojenecké čelenky na křtiny, čelenky na svatbu a spoustu dalších luxusních čelenek pro Vaše malé princezny. Prodáváme čelenky s kytičkou nebo spoustu čelenek s mašlí. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.
    Vezli jsme hoodně moc morčátek na předání, nejen od nás, ale i od více chovatelů. Na vystavení 6 samiček.Výstava se konala venku na dvorku, bylo krásné počasí, takže jsme si den krásně užili.


Háčkovaná čepička s mašličkou bílá

    Existují firmy, jako Steiff, které prodávají ručně vyrobené medvídky Teddy, které si lidé pořizují do sbírek a mohou je objednávat v internetových obchodech. Většina Teddy medvídků se vyrábí v zemích jako Čína a Indonézie. Několik malých výrobců v USA vyrábí jedinečné, ne masově vyráběné Teddy medvídky. Jeden z nejstarších zbývajících amerických výrobců, kteří vyrábějí Teddy medvídky „Made in USA“, je Stuffington Bear Factory, založený v roce 1959. Ve Velké Británii je malý tradiční výrobce Teddy medvídků Merrythough, který byl založen v roce 1930.
    Omlouváme se za špatnou aktualizaci webu a absenci fotek u miminek. Léto máme trošku hektičtější. Do konce srpna se budeme snažit vše doplnit. Tento víkend se chystáme ještě na Speciální velkou výstavu v Praze, která potrvá 3 dny. Jinak velikou novinkou v chovu, je nové bydlení morčíků - později dodáme fotečky i sem na web.
    Nyní máte šanci získat ke každému nákupu nad 150 Kč luxusní ručně vyrobené mašle do vlasů na pinetce (1 ks). Podívejte se na aktuální nabídku dárků. Mašle do vlasů lze zakoupit i na e-shopu v sekci mašle do vlasů.
    První Teddy medvídci byli vyrobeni tak, aby vypadali jako opravdoví medvědi s vystouplým čumákem a korálkovýma očima. Dnešní Teddy medvídci mají větší oči a čelo a naopak menší nos, stejně tak, jako mají malé děti a právě to dělá Teddy medvídky líbivými a přidává jim to na roztomilosti.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00