Jak na věc


tenis výsledky live

Moderní tenisové technologie

    Naše tábory koncipujeme jako ucelený program včetně občerstvení, pitného režimu a veškerých aktivit. Program příměstských táborů jen nejen pro začínající i pokročilé tenisové a badmintonové talenty, ale i pro všechny jiné děti, které se mohou bavit dalšími aktivitami v našem sportovním areálu.
    Nabízíme chuťovky k pivu, lehké saláty a jídla vhodná po sportu, jídla pro děti a letní dobroty z grillu.
    Nejen tradice, ale i vášeň k tenisu nás pohání k nejlepšímu úsilí, aby Vaše hra u nás byla vždy příjemná a úspěšná. Pro další úspěchy a dovednosti z dobrého tenisu je tu tenisová škola, která čerpá z novodobé historie Vítkovického tenisu a jeho činnost je zaměřena především pro mladé tenisové talenty, kteří zde získávají dovednosti a schopnosti, které by je měli dovést k dráze úspěšného tenisty. Vychází z dlouhodobých zkušeností a může se pochlubit řadou vynikajících hráčů, kteří prošli tréninkovým procesem a obohatili historii tenisového klubu Vítkovice. více info zde


Provozovatel si vyhrazuje tato práva:

    Naším posláním je tenis šířit dále. Sport a hra je naší síla a právě ta se skrývá v těch nejmenších a často talentovaných dětech. Je nás ji probudit a kreativně ji motivujícím způsobem posouvat dále. Těšíme se na Vaše děti a pořádáme „tenisové tábory“ pro všechny věkové skupiny dětí a mládeže. Připraveni jsou špičkoví trenéři s dlouholetou praxí při práci s výchovou tenisových juniorů. Tábory a veškeré tenisové workshopy jsou pořádány komplexně, tedy včetně pitného režimu, občerstvení a zábavy. Tenis je hra, ať si ji Vaše děti užijou!
    Tenisový areál na Rideře? To je tenisová tradice již od roku 1926, kdy byl celý areál založen. Za bezmála 100 let se zde vystřídala celá řada tenisových hvězd (mimo jiné také Ivan Lendl).
    Máme rádi děti a máme rádi sport a zábavu. Sport, zábava a děti to přece jde dohromady. A proto pořádáme různé příměstské tábory s hromadou zábavy a mořem sportovních aktivit. Přivítáme děti a mládež všech věkových skupin, protože umíme vymyslet zábavu pro malé i velké.
    V rámci tenisového areálu působí také moderní SHOP zabezpečující veškerý servis tenisového vybavení a také prodej nejen tenisových sportovních doplňků světových značek – Prokennex, Tecnifibre a Yonex.
    Potřebujete si odpočinout? Chcete zrelaxovat své svaly po tenise, badmintonu či jiném sportu na Rideře? Můžete třeba klasickou masáží nebo i méně tradičními metodami. Vždy však perfektně odbouráme Vaši fyzickou i duševní únavu a uvedeme Vás do klidu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00