Jak na věc


tenis výsledky live

Provozovatel si vyhrazuje tato práva:

    Můžete taky využít moderních technologií na bázi video analýzy či speciálních tréninkových a posilovacích pomůcek pro větší sílu a lepší švih. více info zde
    Naším posláním je tenis šířit dále. Sport a hra je naší síla a právě ta se skrývá v těch nejmenších a často talentovaných dětech. Je nás ji probudit a kreativně ji motivujícím způsobem posouvat dále. Těšíme se na Vaše děti a pořádáme „tenisové tábory“ pro všechny věkové skupiny dětí a mládeže. Připraveni jsou špičkoví trenéři s dlouholetou praxí při práci s výchovou tenisových juniorů. Tábory a veškeré tenisové workshopy jsou pořádány komplexně, tedy včetně pitného režimu, občerstvení a zábavy. Tenis je hra, ať si ji Vaše děti užijou!
    Potřebujete si odpočinout? Chcete zrelaxovat své svaly po tenise, badmintonu či jiném sportu na Rideře? Můžete třeba klasickou masáží nebo i méně tradičními metodami. Vždy však perfektně odbouráme Vaši fyzickou i duševní únavu a uvedeme Vás do klidu.


Moderní tenisové technologie

    Naše tábory koncipujeme jako ucelený program včetně občerstvení, pitného režimu a veškerých aktivit. Program příměstských táborů jen nejen pro začínající i pokročilé tenisové a badmintonové talenty, ale i pro všechny jiné děti, které se mohou bavit dalšími aktivitami v našem sportovním areálu.
    V rámci tenisového areálu působí také moderní SHOP zabezpečující veškerý servis tenisového vybavení a také prodej nejen tenisových sportovních doplňků světových značek – Prokennex, Tecnifibre a Yonex.
    Máme rádi děti a máme rádi sport a zábavu. Sport, zábava a děti to přece jde dohromady. A proto pořádáme různé příměstské tábory s hromadou zábavy a mořem sportovních aktivit. Přivítáme děti a mládež všech věkových skupin, protože umíme vymyslet zábavu pro malé i velké.
    V rámci tenisového areálu působí také moderní SHOP zabezpečující veškerý servis tenisového vybavení a také prodej nejen tenisových sportovních doplňků světových značek – Prokennex, Tecnifibre a Yonex. Servisní centrum funguje pod záštitou technologií dodaných pod značkou Kinetic Centre. Nabízíme tak nejen prodej doplňků, obuvi a textilu, ale také testování raket a další poradenství v rámci raketových sportů.
    Nabízíme chuťovky k pivu, lehké saláty a jídla vhodná po sportu, jídla pro děti a letní dobroty z grillu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00