Jak na věc


termály rajecké teplice termály ceník

Léčení a relaxace v Rajeckých Teplicích

    Komplexní služby poskytují v lázních Rajecké Teplice hotely Aphrodite **** a Aphrodite Palace ****. Hotely mají společnou restauraci v hotelu Aphrodite Palace a v hotelu Aphrodite jsou všechny procedury, vodní i saunový svět. Z nově rekonstruovaného luxusního hotelu Aphrodite Palace je přístup do hotelu Aphrodite možný nadzemní spojovací chodbou, vše je tedy přístupné hostům hotelu Aphrodite Palace "v županu". Pro zájemce o pobyty levnější je dále možný pobyt v hotelu Malá Fatra a v depandancích – vilách, ze kterých se na stravu a procedury dochází.
    Léčebné pobyty jsou jsou v lázních Rajecké Teplice s konzultací s lékařem, který Vám při ní doporučí individuální léčebný program. Nebo můžete volit ze široké nabídky relaxačních a wellness pobytů, které mají v ceně zahrnut konkrétní relaxační procedury.
    Lázně Rajecké Teplice byly prvními lázněmi na Slovensku, které vybudovaly moderní vodní svět s vnitřními a venkovními termálními bazény a saunový svět - komplex saun s prostornou relaxační odpočívárnou.
    Základem terapie jsou přírodní termální prameny s teplotou až 38° C, které mají vynikající léčebné účinky. Úspěšná je v lázních Rajecké Teplice léčba nemocí pohybového ústrojí stavů po úrazech a operácích kloubů a zad. Dobré výsledky dosahují lázně také v léčbě nervových onemocnění a nemocí z povolání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00