Jak na věc


test rychlosti vdsl internetového připojení

01. 07. 2019Od 1.7.2019 kvalitní příjem TV na rok zdarma.

    K Internetu jsme připojeni od roku 2004. První připojení bylo bezdrátové v nelicencovaném pásmu. Později jsme zakoupili profesionální spoj v licencovaném pásmu a od roku 2012 jsme připojeni (z části vlastním) optickým kabelem přímo do pražského peeringového centra.
    Tady se jedině zeptej O2, v jakém stavu má ústřednu (zda nabízí ADSL i VDSL připojení) a v jakém stavu je kabeláž v zemi, pak uvidíš co se s tím dá dělat dál. Hodně zdaru
    Pevné připojení k Internetu Eri - VDSL2 Pohoda 56 Mb/s a vyšší lze objednat v balíčku s kvalitním příjmem TV přes Internet v  AKCI na 12 měsíců zdarma.
    Pro snadné změření rychlosti Internetu na vaší přípojce doporučujeme nezávislý test od sdružení CZ.NIC NetMetr. Tip: Před spuštěním testu zavřete všechny okna prohlížeče a jiné aplikace, které mohou přenášet data - výsledek by byl o jejich přenos nižší.
    Nabízíme pevné připojení k Internetu v celé ČR.Bezdrátové připojení  je dostupné v obcích Město Touškov, Kozolupy, Bdeněves, Vochov, Plzeň (Malesice, Radčice, Dolní Vlkýš, Křimice), Myslinka, Čeminy, Kumberk, Vejprnice.V roce 2017 přibyly obce Hracholusky, Úlice, Nová Jezná, Plešnice, Pňovany, Radost, Kůští.Optické připojení po vlastní síti je dostupné v obcích Město Touškov, Kozolupy a Bdeněves.


Připojení realizujeme prostřednictvím následujících technologií:

    Dobrý den bydlím na malé vesnici tak 10 km vzdušnou čarou od ústředny, internet mi poskytuje O2 a rychlost mám pouze 250 kb , je nějaká možnost zde dosáhnou lepšího připojení nebo mám prostě smůlu ?
    U pevného internetu je to opravdu závislé na vzdálenosti od ústředny. Rychlost si můžete zkusit ještě změřit na těchto stránkách http://www.dsl.cz/test-mereni-rychlosti
    Ono není možná ani výhra požadovat přepojení na ADSL2+, protože se tím sníží i parametry linky. Možná je to jen u mě, ale místo ADSL2+ mám nastavený standard ADSL (G.DMT). Jelikož jsem daleko od ústředny (cca 5km) a díky přepojení na starší standard mi internet tak nepadá a ještě je tam prostor na zvýšení rychlosti než u toho ADSL2+.
    Tento typ připojení k Internetu je vhodný pro zákazníky vyžadující stabilní a neomezené připojení k Internetu, zvýšenou servisní podporu a smlouvu bez nutnosti uzavírání dlouhých závazků.
    Pevné připojení  Eri - ADSL / VDSL Pohoda lze objednat samostatně od 369 Kč / měs. nebo v balíčku společně s datově neomezeným mobilním připojením Eri - LTE Pohoda od 549 Kč/měs.


Mezi výhody našeho připojení k Internetu patří:

    Vzdálenost od ustředny 1000 metru maximální 6 kbit/s. Když sem volal na O2 jak je to možné tak my bylo řečeno že na kabelu v zemi volal ještě s.Lenin.A takhle to vypadá ve městě.
    tak za prvé , trvat na přepojení na Dslam adsl 2+ ! což je zaklad abys mně o něco více než tedka , dale pak pokud se to nezvýší tak se snažit domluvit z technikem na posílení signálu atd , jinak by taky bylo dobré nepsat parametry linky co udává modem ?
    ja to mam 3,5km a richlost spadla z 16 na 2mega.jo a vdsl ti nepude vubec mel sem prislib od t mobile na 24 mega a nic.nekde sem vicet ze po 1,5km vdsl straci smisl
    * Pokud je zjištěn problém zaviněný zákazníkem, je servis účtován. Jedná se o neodbornou manipulaci se síť. prvky, problémy v domácí/podnikové síti, apod.
    Nic jako posileni signalu na ADSL ani ADSL2+ ani VDSL neexistuje! Muze se maximalne snizit profil na lince, cimz se zvednou parametry. Coz ma ovsem za nasledek snizeni rychlosti.
    mám něco podobného, jen jsem 4 km vzdušnou čarou od ústředny a stahuje rychlostí 107 kb/s mimochodem mám dostupnou rychlost 2 MB/S ale sousedi nademnou na stejné přípojce na baráku stahují kolem 400 kb/s, jak je to možné?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00