Jak na věc


testy autoškola ministerstvo dopravy 2018 stáhnout

Jaké znáš zajímavé fakty? (2. díl)

    Tady je svět ještě v pořádku – zní claim z jedné reklamy. A přesně tato slova mě v průběhu testu tarraca napadala nejčastěji. Největší SUV seatu funguje na jedničku a španělská značka s ním může směle nastoupit do vyšších pater.
    Pohon vozu se dnes řeší především v souvislosti s ekologií. Většina firem ale přemýšlí spíš o tom, kolik je pořízení a provoz vozu bude stát peněz. Jak jsou na tom tři nejrozšířenější druhy pohonu? Obstojí moderní hybrid ve srovnání nákladů v souboji s klasickým dieselem či osvědčeným benzinem? Jednotlivé technologie nám tentokrát bude reprezentovat Škoda Superb, Peugeot 508 a Toyota Camry.
    Vyzkoušej si skvělé testy na HryProDivky.cz. Připravili jsme pro tebe celou řadu osobnostních testů, kde poznáš sama sebe, ale také vědomostní testy z tvých oblíbených filmů, seriálů, o zvířátkách nebo oblíbených celebritách.
    Na kapotě nese sportovní logo RS, i když to žádný sporťák není. Navíc je to SUV. Ale prodávat ho jen jako novou silnější motorizaci by byla marketingově nevyužitá příležitost. Protože Škoda Kodiaq RS bude prodejní trhák.


Jak dobře znáš Disneyho pohádky?

    Odsoudit Toyotu Camry by bylo velmi snadné. Hybridní sedan přesazený z Ameriky… kdo by si to v Česku kupoval? Ale už v městečku Twin Peaks věděli, že sovy nejsou vždy tím, čím se zdají být….

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00