Jak na věc


tiketu tipsport

Sázková kancelář Tipsport.cz – kontrola tiketu

    Sázková společnost Tipsport se, jak už název napovídá, zaměřuje na sportovní výsledky. Hráči zde vsází na velký počet sportů – od těch běžných, ke kterým patří fotbal, hokej, nebo dnes již také biatlon, až po ty méně známé a oblíbené, jako jsou šipky, snooker nebo třeba šachy. Hráči si vsází na sportovní výsledky, a to z velké většiny online. Kontrola tiketu Tipsport tak probíhá prostřednictvím mobilní aplikace, online (zadáte číslo tiketu = 8 čísel a kód pobočky = 3 čísla) nebo na kterémkoli kamenném prodejním místě Tipsportu.
    Tipsport patří mezi jedinečné sázkové kanceláře, spojuje také sázkařskou komunitu – sázkaři mohou sdílet informace mezi sebou. Společnost Tipsport působí nejen na českém, ale také na slovenském trhu. Byla založena roku 1991 v Berouně jako jedna jediná pobočka. Už o tři roky později má poboček více než 50. Společnost dále roste, takže v roce 1996 už se sázky přijímají i telefonicky.
    Společnost i nadále roste a v roce 2002 už je otevřeno více než 500 poboček. S rozvojem internetu dochází k rozšiřování služeb Tipsportu, brzy se začne sázet online. Také kontrola tiketu Tipsport bude brzy probíhat také prostřednictvím internetu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00