Jak na věc


trener miloš říha mladší

TAŠKA CCM R240 PLAYER BASIC CARRY BAG JR 33

    U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.
    Dosáhni ideální váhy, zdravého životního stylu a lepší kondice. Ciť se zdravý a plný energie. Změň svůj život přirozeným způsobem. Měj silnou vůli a dokaž sám sobě, že to zvládneš. My Ti ukážeme správnou cestu, pomůžeme Ti začít, budeme Tě motivovat a vést. S námi to tentokrát určitě zvládneš.
    Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00