Jak na věc


truhlářství ústí nad labem

Výstavba a rekonstrukce komerčních a bytových objektů (klasická výstavba, dřevostavby), návrhy a realizace interiérů. Zakázková truhlářská výroba nábytku, kuchyní, dveří, zárubní a schodišť z masivu a deskového materiálu.

    Truhlářství Tomáš Tříska bylo založeno v roce 1994 v ústí nad Labem.Z dlouhodobých zkušeností víme, jak Vám nejlépe vyjít vstříc a dokážeme Vám nabídnout to nejlepší řešení, ať už jde o truhlářské výrobky či podlahy. Stavební truhlářství:
    Děkuji za velmi kvalitní a především opravdu efektivní služby, které poskytujete. Chtěl jsem udělat radost manželce s kuchyní na zakázku a díky poptávce se mi povedlo sehnat kvalitní a cenově dostupné řešení v poměrně krátkém období. Firma byla skvělá a rád doporučím služby dále.
    Zakázková výroba nábytku - výroba a renovace kuchyňských linek. Kompletní servis od konzultace, zaměření, výroby až po dodávku včetně vestavěných spotřebičů. Rekunstrukce bytových jader.
    Na základě vašeho zadání dostanete konkrétní nabídky vypracované na míru vašim potřebám. Můžete je tak snadno porovnat a vybrat si z nich tu nejvýhodnější.
    Truhlářství Tříska nabízí široký sortiment výrobků na zakázku - okna, dveře, pergoly, altány, ploty, kuchyňské linky, vestavěné skříně, obytné stěny, podlahy, renovace parket atd.


Odeslat poptávku nebo dotaz: Truhlářství Tomáš Tříska - Ústí nad Labem

    Byl jsem mile překvapen, jak rychle jsem měl zakázku hotovou. Dopoledne jsem Vás oslovil a v půl druhé byla práce hotova, pán co se ozval byl velice milý a ochotný, práce mu šla slušně od ruky, takže děkuji a jsem spokojen. Pokud budu do budoucna potřebovat, obrátím se na váš portál.
    Služby Poptávej.cz jsem využil zcela poprvé a to za účelem poptání stavební firmy. Jednalo se mi o rekonstrukci koupelny včetně podlahového topení. Musím říci, že jsem nadšený, neb mi přišlo do e-mailu 10 nabídek vč. kalkulace a já si mohl vybrat firmu podle svých představ a samozřejmě také finančních možností.
    Zakázkový nábytek, interiéry, kuchyně a kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, stoly, šatní skříně, euro okna, dveře, schodiště, nábytek do kanceláří, restaurací a barů, návrhy a realizace výstavních stojanů.
    Naše firma Dufek – truhlářství vyrábí od roku 1995 nábytek na zakázku, vestavné skříně, patra na spaní, kuchyně a ostatní truhlářské práce, dřevostavby rodinných domů, chaty, chalupy, domky a jejich rekonstrukce, včetně poradenské činnosti a…


DANEX.ul s.r.o. (Ústí nad Labem)

    Naše dílna je vybavena stroji na zpracování dřeva, dřevotřískových, dýhovaných a laminovaných desek. Věnujeme se jak stavebně-truhlářské výrobě (okna, dveře, pergoly, altány, ploty), tak nábytkově-truhlářské výrobě (kuchyňské linky, vestavěné skříně, obytné stěny) i podlahářství (pokládka, broušení, tmelení, lakování a celková renovace parket, prkenných a plovoucích podlah a dřevěných mozaiek 
    Výroba interiérů - kuchyňské linky, kancelářský nábytek, vestavěné skříně, dětské pokoje. Výroba bezbariérového zařízení - kuchyňské linky, skříně. Ostatní truhlářská výroba.
    Výstavba a rekonstrukce komerčních a bytových objektů (klasická výstavba, dřevostavby), návrhy a realizace interiérů. Zakázková truhlářská výroba nábytku, kuchyní, dveří, zárubní a schodišť z masivu a deskového materiálu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00