Jak na věc


válka rusko usa o syrii a ukrajinu gerasimov

Panelová diskuse 18. 2. 2019 14.00

    VVENC 0:10 - obrnim se trpelivosi a vysvetlim !At se cokoliv deje ve Washingtonu, Moskve, ci Bruselu tak to ma primy dopad na vase zivoty !Jestli nechces byt HLOUPY HONZA, tak by jsi se mel o to zajimat a nebyt odkazan na tvoje politology. Ti nevi nic... Ty se jednou probudis ve valce a budes cumet, jako tele na nove vrata. Kdyz budes vedet co se deje, tak muzes v pravy cas uteci - jako ja, z nekolika zemi a dozit na plazi v Honolulu - pozirat ananasove dorty a zapijet je Caffee Kona ! (Do pr*ele, to jsem se zadrel, tim vysvetlovanim. T.j. jako slozit vagon uhli.)PROSIM VAS LIDI ! Poslete mi na hadani, nekdy nekoho chytreho ! Nekdy myslim na vaseho presidenta Zemana, jak tezky osud ho potkal, ze musi sedet mezi vami a byt TAKTNI a DIPLOMATICKY a nemuze kvuli protokolu vam rick vy (cenzurovano) a uteci nekam k mori - do tepla. A nebudu vam nic vysletlovat.
    3:07 Pane !Nikdo nepochybuje o statnickych schopnostech presidenta Putina, ale nikdo nemuze pochybovat (a zlehcovat) o velkem tlaku na presidenta Trumpa, ktery je trnem v oku tech, kteri prohrali volby !Nejdulezitejsi je , ze nedojde ke stretu mezi vojaky Ruska a Ameriky, coz by znamenalo valku ! Nejake rakety ci co, (a rethorika), vzdyt to zde bylo uz pred rokem !
    To s tím Putinem v článku je pitomost. Putin není sólista, takže jeho postup byl postupem koordinovaným se siloviky a se zamini atd. Prostě bylo třeba času na přípravu a to jak prostředků, tak lidí - vycvičit armádu, vyzbrojit ji a VYTVOŘIT DOSTATEČNÉ INFORMAČNÍ POLE. Je to asi jako před napadením SSSR - taky potřebovali co nejvíce oddálit útok němců a jejich satelitů a takto získaný čas využili k co nejlepší přípravě a to včetně diplomacie - vrátili se na Curzonovu linii a jak se jim ty kilometry hodily pod Moskvou. Ty útoky na Putina, to je jakvod jandopodpindů.


Počet zobrazení do 31. 12. 2018

    Ad 23:21 - proč by to měl 22:24 vědět, když to ani neví četní politologové! A mnoho Američanů vůbec netuší, která bije. Stačí si číst ty různé jejich komentáře, třeba na FB, jsou k pláči, naivní, hloupé.
    https://zpravy.idnes.cz/trump-syrie-exploze-utok-damasek-utok-asad-fkf-/zahranicni.aspx?c=A180414_031609_zahranicni_ahaTak co teď, vy debílci? Kde jsou ty potopené lodě?


Úterý 27. 11. 2018 Seminář v PS

    Pokračování americké agrese P.C. Roberts.Letadla amerického letectva provedla rozvědku v blízkosti ruských základen v Sýrii.SVĚT VE VÁLCE!flickr.com/ Woodys AeroimagesSedm amerických vojenských letadel vykonalo výzvědné lety ve východním Středomoří v blízkosti syrského pobřeží, kde se nachází ruská letecká základna Hmímím a základna materiálového a technického zabezpečení ruského vojenského námořnictva v Tartúsu. Svědčí o tom údaje monitoringu letů vojenského letectva zveřejněné na twitteru Mil Radar.Jde o šest protiponorkových hlídkových letadel amerického letectva P-8A Poseidon, které odlétala z letecké základny Sigonella na italském ostrově Sicílie, a také o letadlo radioelektronické rozvědky amerického vojenského námořnictva EP-3E Aries II, které odletělo ze základny na řecké Krétě.Americká televizní stanice CNBC dříve oznámila s odvoláním na informovaný zdroj, že USA považují za cíle pro útoky v Sýrii osm objektů. Ne jejich seznamu jsou dvě vojenská letiště, výzkumné středisko a p


Budoucnost evropského zemědělství

    A co znamená nejnovější vyjádření zmocněnkyně usa v osn?Americká velvyslankyně při OSN Nikki Haleyové varovala, že „všechny národy a lidé“ budou poškozeny, pokud nechají syrskou vládu normalizovat používání chemických zbraní.Ve svém rozhovoru s novináři Haleyová uvedla, že americký prezident Trump se zatím nerozhodl o možné americké akci v Sýrii. Dodala, že by rozhodnutí nemělo být „uspěchané, ale „v určitý okamžik musíte něco udělat.„Náš prezident ještě nerozhodl o možné akci v Sýrii, ale pokud se Spojené státy a naši spojenci rozhodnou v Sýrii jednat, tak to bude na obranu zASAD, na kterých se všichni shodneme, řekla v pátek novinářům.„Musíme vědět, že máme důkaz a musíme vědět, že jsme učinili veškerá nutná preventivní opatření, pokud se rozhodneme pro akci, řekla.MO RF má důkazy přímé účasti Británie v organizaci provokací ve východní GhútěHaleyová tvrdí, že podle odhadů Spojených států syrská vláda pod vedením Bašára Asada „přinejmenším 50
    15:01 Ale jděte. Právě fakt, že aliance zhola zbůhdarma vypráskala rakety za 100 miliónů babek a veleopatrně tak, aby nikoho nezabila a nerozbila něco důležitého, svědčí o síle Ruska. Celé to divadlo je jen kvůli odpůrcům Trampa, se kterými si nedokáže poradit. Zásluhou Ruska to jako divadlo zůstalo a nezměnilo se na krveprolití nebo válku. A iniciátoři svou ubohostí otevřeli oči dalším miliónům lidí na celém světě. Všimněte si, jak se i na naší politické scéně krásně oddělují US vlezdoprdelkové od normálních, myslících lidí.
    typický západní styl. Trump má problém a co my s tím? On chtěl být šéf. Tak ať ukáže jak je dobrej. Zatím je to jen napomádovaná hromada nestabilních sraček. Mám toho blba ještě litovat? Ty máš přestávku ,ale v hlavě. A urážet lidi za jejich názory a přirovnávat je k nějakejm slepicím to umí jen motherfucker. Hlavně že nejsi čech. My češi by jsme ti řekli : di do pí.i ču.áku.


Mojmír Grygar: STOPY LISTOPADU - právě vychází kniha, která by neměla uniknout vaší pozornosti

    22:24 - Ty SLEPICAKU - co sezobne, kde-jaky vykal po postizenem Globalinim utopistovi ! Co by jste si beze me pocali s vasimi mozecky KOLIBRIKU ?O jakych nazorech mluvis, kdyz zadne nemas ?Ty duta ozveno Ct.24 ! Nikdo ti neklade na tvoje kozi bedra Trumpuv problem, ale vysvetluje ti, jak je s Trumpem manipulovano a jak je postrkovan k valce.Ty jsi velmi hloupy zivocich a to neni urazka !Vzdyt ty neumis ani cist, ty osizena poloopice !
    Nase svobodna media, ktere nejsou pod kontrolou globalistu NAPSALA presne tyto vety :CITUJI : Nenavist proti Rusku vznikla po vymene zidovskych oligarchu za ruske oligarchy ! Za tuto vymenu je zodpovedny president Putin !(Co se deje v Rusku nevim ! Nerozumim rusky ani slovo, ale rad se divam na pani Zacharovou.)
    Cit: S grázly nelze jednat jinak než z pozice sílyOni si už najdou cestu. Třeba taková Ukrajina, Gruzie a Polsko se už celí třesou, kdy jim Amík dodá zbraně, nějaké ty chemikálie a taky pár zajímavých mikroorganismů, které budou následně aplikovat u svého velkého souseda na východě. Tedy pokud se nezhroutí sami, jak jim předpovídaji čínští analytici. Ti to odhadují na rok 2026, ale možná k tomu dojde už za Putinovy poslední presidentury.


Jihlavský seminář Nové republiky - VIDEA

    Je veliká otázka, kdo je tady za vola. Zdá se, že jsi nepochopil morální rozměr událostí. Jestliže Rusko chrání jen sebe a na své spojence nechá dopadat rakety, pak už je poraženo - morálně docela určitě. Nebozí Syřané zemřeli - a pan Putin se pohoršil!!! Jaká to adekvátní reakce!!! Takže konec nadějím a těšme se na válku v Evropě!!!
    Putin prostě nechal vysvětlit situaci Američanům náčelníkem gen. štábu. Nevidím důvod stavět gen. štáb x Putin, jak se o to článek snaží. Nepochybně jednal Gerasimov po dohodě s vrchním velitelem ozbrojených sil Ruska.
    Debílkovi 3:48 - Uvědom si, že všechny cílové oblasti bombardování jsou již několik dní vyklizeny, že bombardování je je předem s Rusy konzultováno a že jde jen o divadlo, sice drahé, ale divadlo, určené především pro zblblé západní občanstvo. USA a další výtečníci z NATO musí odejít ze Sýrie s vytyčenou hlavou, když už ti jejich proxy-bojovníci z Islámského státu dostali na prdel.Ať žije úžasný prezident Trump, vzor všech demokratických prezidentů světa. America first! ... Promiňte, jdu se vyblít.
    Tak to je přesně to, co jsem měl již mnohokrát na mysli. Západ dnes nemůže přijít na jméno Putinovi. Ale víme, kdo jednou převezme otěže po něm? A teprve potom nám všem může být pěkně horko.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00