Jak na věc


válka rusko usa o syrii a ukrajinu gerasimov

Počet zobrazení do 31. 12. 2018

    To s tím Putinem v článku je pitomost. Putin není sólista, takže jeho postup byl postupem koordinovaným se siloviky a se zamini atd. Prostě bylo třeba času na přípravu a to jak prostředků, tak lidí - vycvičit armádu, vyzbrojit ji a VYTVOŘIT DOSTATEČNÉ INFORMAČNÍ POLE. Je to asi jako před napadením SSSR - taky potřebovali co nejvíce oddálit útok němců a jejich satelitů a takto získaný čas využili k co nejlepší přípravě a to včetně diplomacie - vrátili se na Curzonovu linii a jak se jim ty kilometry hodily pod Moskvou. Ty útoky na Putina, to je jakvod jandopodpindů.
    9:48Jen tři jednoduché otázky pro velkohubého anonyma:- KOLIK nebohých Syřanů při tomto útoku zemřelo? Odkud máte takovou informaci?- Vyjádřil jste své pohoršení po americkém masakru, který provázel osvobození iráckého Mosulu nebo po měsíce trvajícím vraždění v Jemenu?- Mám Vašim slovům rozumět tak, že už se těšíte na válku v Evropě?
    Tak nějak mi to ze strany USA připomíná: podle sebe soudím tebe. -to je každou chvíli, že Rusku se musí ukázat síla, že to je to jediný, čemu oni rozumí. A jak se jednou takhle projevil náčelník Gerasimov, kupodivu tomu velmi dobře porozuměli naši friends. Takže, na koho to platí víc?
    Tak to je přesně to, co jsem měl již mnohokrát na mysli. Západ dnes nemůže přijít na jméno Putinovi. Ale víme, kdo jednou převezme otěže po něm? A teprve potom nám všem může být pěkně horko.
    https://zpravy.idnes.cz/trump-syrie-exploze-utok-damasek-utok-asad-fkf-/zahranicni.aspx?c=A180414_031609_zahranicni_ahaTak co teď, vy debílci? Kde jsou ty potopené lodě?


Mojmír Grygar: STOPY LISTOPADU - právě vychází kniha, která by neměla uniknout vaší pozornosti

    15:01 Ale jděte. Právě fakt, že aliance zhola zbůhdarma vypráskala rakety za 100 miliónů babek a veleopatrně tak, aby nikoho nezabila a nerozbila něco důležitého, svědčí o síle Ruska. Celé to divadlo je jen kvůli odpůrcům Trampa, se kterými si nedokáže poradit. Zásluhou Ruska to jako divadlo zůstalo a nezměnilo se na krveprolití nebo válku. A iniciátoři svou ubohostí otevřeli oči dalším miliónům lidí na celém světě. Všimněte si, jak se i na naší politické scéně krásně oddělují US vlezdoprdelkové od normálních, myslících lidí.
    9:54 Pane Kopecký. Ten velkohubý anonym vyjádřil své rozčarování, nikoliv nadšení. Mám stále silnější dojem, že míváte problém s pochopením smyslu sdělení. K vašim otázkám si dovolím také jednu přidat:- Jakou logiku má bombardovaní nějakého chemického výzkumáku v Damašku, když ten údajný útok v Dúmě byl proveden prachsprostým chlórem? Který byl podle údajně důkazných fotogafií svržen ve standartních žlutých tlakových nádobách. Ve stejných, jaké se používají v každé vodárně. Jakou to má souvislost kromě slova chemický s nějakým výzkumákem? QQQ
    22:24 - Ty SLEPICAKU - co sezobne, kde-jaky vykal po postizenem Globalinim utopistovi ! Co by jste si beze me pocali s vasimi mozecky KOLIBRIKU ?O jakych nazorech mluvis, kdyz zadne nemas ?Ty duta ozveno Ct.24 ! Nikdo ti neklade na tvoje kozi bedra Trumpuv problem, ale vysvetluje ti, jak je s Trumpem manipulovano a jak je postrkovan k valce.Ty jsi velmi hloupy zivocich a to neni urazka !Vzdyt ty neumis ani cist, ty osizena poloopice !


Budoucnost evropského zemědělství

    Ano, máme tu dva světy. Jeden shnilý, netolerantní, amorální, válečnicko-agresivní, hrající si na demokracii, kterou ale jen zneužívá jako zástěrku svých lumpáren a zločinů. My Češi jsme, bohužel velmi neprozíravě, momentálně jeho součástí.A pak je tu svět morální, který myslí na lidi a nezrazuje přátele, který má před sebou perspektivu a nechce válku, kterou Západ (to je těch pár zemí, které se povyšují nad druhé) vyprovokoval již po několikáté (Jugoslávie, Irák, Libye, Sýrie, Jemen atd. atd. tad.). K tomuhle světu díky idiotům, které volíme, zatím nepatříme.
    Nase svobodna media, ktere nejsou pod kontrolou globalistu NAPSALA presne tyto vety :CITUJI : Nenavist proti Rusku vznikla po vymene zidovskych oligarchu za ruske oligarchy ! Za tuto vymenu je zodpovedny president Putin !(Co se deje v Rusku nevim ! Nerozumim rusky ani slovo, ale rad se divam na pani Zacharovou.)


Úterý 27. 11. 2018 Seminář v PS

    Pokračování americké agrese P.C. Roberts.Letadla amerického letectva provedla rozvědku v blízkosti ruských základen v Sýrii.SVĚT VE VÁLCE!flickr.com/ Woodys AeroimagesSedm amerických vojenských letadel vykonalo výzvědné lety ve východním Středomoří v blízkosti syrského pobřeží, kde se nachází ruská letecká základna Hmímím a základna materiálového a technického zabezpečení ruského vojenského námořnictva v Tartúsu. Svědčí o tom údaje monitoringu letů vojenského letectva zveřejněné na twitteru Mil Radar.Jde o šest protiponorkových hlídkových letadel amerického letectva P-8A Poseidon, které odlétala z letecké základny Sigonella na italském ostrově Sicílie, a také o letadlo radioelektronické rozvědky amerického vojenského námořnictva EP-3E Aries II, které odletělo ze základny na řecké Krétě.Americká televizní stanice CNBC dříve oznámila s odvoláním na informovaný zdroj, že USA považují za cíle pro útoky v Sýrii osm objektů. Ne jejich seznamu jsou dvě vojenská letiště, výzkumné středisko a p
    9:16Obrat?! Jaký obrat?Podle dosud zveřejněných prvních konkrétních informací- byla zničena nejméně jedna budova v Damašku- byli zraněni tři civilisté - byla většina ze 110 vypálených raket zničena nebo odchýlena z trajektorie-- Viděli jsme tedy pouhou demonstraci síly určenou západní veřejnosti - anebo něco víc? -- Mělo načasování útoku případně nějakou spojitost s ohlášeným vyšetřováním (OPCW) údajného chemického incidentu?--Klíčová otázka je: podaří se prodloužit válku v Sýrii?SANA:http://sana.sy/en/
    Putin prostě nechal vysvětlit situaci Američanům náčelníkem gen. štábu. Nevidím důvod stavět gen. štáb x Putin, jak se o to článek snaží. Nepochybně jednal Gerasimov po dohodě s vrchním velitelem ozbrojených sil Ruska.


Panelová diskuse 18. 2. 2019 14.00

    Panove ! Toto je velmi vystizny a hodnotny clanek ! To neni propaganda ! To je realita ! Ja vam rikal, ze Americane ustoupi a nepujdou do valky kvuli Syrii.Silne reci a demonstrace sily je pouze to, cemu se rika v anglictine BLUFFING ! ( Demonstrace nepodlozeneho sebevedomi na zastraseni domeleho, nebo skutecneho nepritele.) President Trump je vydiran spinavymi methodamy ! Dam vam dva priklady , ale je jich sto - pokracovani.
    3:07 Pane !Nikdo nepochybuje o statnickych schopnostech presidenta Putina, ale nikdo nemuze pochybovat (a zlehcovat) o velkem tlaku na presidenta Trumpa, ktery je trnem v oku tech, kteri prohrali volby !Nejdulezitejsi je , ze nedojde ke stretu mezi vojaky Ruska a Ameriky, coz by znamenalo valku ! Nejake rakety ci co, (a rethorika), vzdyt to zde bylo uz pred rokem !


Jihlavský seminář Nové republiky - VIDEA

    VVENC 0:10 - obrnim se trpelivosi a vysvetlim !At se cokoliv deje ve Washingtonu, Moskve, ci Bruselu tak to ma primy dopad na vase zivoty !Jestli nechces byt HLOUPY HONZA, tak by jsi se mel o to zajimat a nebyt odkazan na tvoje politology. Ti nevi nic... Ty se jednou probudis ve valce a budes cumet, jako tele na nove vrata. Kdyz budes vedet co se deje, tak muzes v pravy cas uteci - jako ja, z nekolika zemi a dozit na plazi v Honolulu - pozirat ananasove dorty a zapijet je Caffee Kona ! (Do pr*ele, to jsem se zadrel, tim vysvetlovanim. T.j. jako slozit vagon uhli.)PROSIM VAS LIDI ! Poslete mi na hadani, nekdy nekoho chytreho ! Nekdy myslim na vaseho presidenta Zemana, jak tezky osud ho potkal, ze musi sedet mezi vami a byt TAKTNI a DIPLOMATICKY a nemuze kvuli protokolu vam rick vy (cenzurovano) a uteci nekam k mori - do tepla. A nebudu vam nic vysletlovat.
    Rusko dělá ze Sýrie fackovacího panáka. Takže když amíci budou chtít něco zničit, Rusové to sice Syřanům oznámí, nicméně přiletí rakety a Rusové jako vždy zůstanou beznadějně stranou. A ještě se budou holedbat tím, že rakety amíků a jejich sionistických poskoků nemířily na jejich základny. Ubohá Sýrie - takové útoky se díky slabosti Rusů budou opakovat donekonečna. Jenže pan Putin ztrácí tvář: dostal políček a nevrátil ho, tudíž je slabší. A to mnoho nadějí do budoucna nedává . . .
    Velkohubý anonym se omezí jen na toto:Z věty:Takže konec nadějím a těšme se na válku v Evropě!!!vyvozovat to, že se těším na to, až moje děti a vnuci ve válečném požáru zahynou, může jen člověk rozumu velmi, velmi mdlého . . .


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00