Jak na věc


výletník

Proteinová tyčinka SLIM PROTEIN cappuccino 14 x 60 g

    Jídla v proteinovém balíčku Výletník jsou vyrobena z přírodních látek bez chemických přísad. Při konzumaci jedné porce proteinového jídla KetoFit získáte potřebný přísun vlákniny, bílkovin a minimální množství sacharidů – to je velice důležité pro správné hubnutí.Jídla  KetoFit mají nejlepší složení na trhu.
    Proteinová jídla v balíčku Výletník jsou balena v praktických sáčcích po jedné porci. Pokud jedete na dovolenou na 2, 5 nebo 10 dní, balíček Výletník je ideální volba. Budete mít s sebou chutná proteinová jídla na každý den. Výhodou proteinové diety KetoFit je snadná a rychlá příprava, to oceníte na každém výletě. Stačí mít po ruce šejkr, sáček s proteinovým koktejlem a trochu vody. Zamícháte a můžete konzumovat. Přesné návody najdete na obalech. Proteinová dieta vás zasytí na 2–3 hodiny, nebudete mít nutkání jíst něco dalšího. Odoláte jak sladkým lákadlům, tak vábení známých na dovolených. V průběhu proteinové diety KetoFit můžete chodit na túry, plavat, jakkoliv sportovat. Proteinová jídla vás nebudou nijak omezovat. Naopak, pohyb velice doporučujeme.
    K balíčku si můžete vybrat dárek proteinovou čokoládu Gold Chocolate KetoFit 71% s 27% bílkovin, nebo moderní shaker KetoFit pro rychlou přípravu jídel. 


Dietní proteinové pečivo 10 porcí, chlebíkové krekry 250 g

    Kde nejlépe zakončit sérii bláznivých výpadů po vlastech českých? No přece v moravském sklípku, kde je tekutá pravda nejdříve skladována, aby následně protekla chrabrými těly českomoravských vlastenců a vlastenek. Jenže kam ďábel nemůže, nastrčí ženu, tvarově skvělého vzdělání, které má zmást dva studentíky, lačné po poznání pravdy vína a kraje kolem Mikulova, kde je hrozen domovem. Vyhrají ti věční chlapci, nebo je šalba a mámení svede na scestí? Kdo máš oči k dívání, sedni a viz!
    Má pozitivní vliv na krásu. Speciální složení a vysoký obsah vitamínů v ketonové dietě KetoFit chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů a pomáhá udržovat jejich hezký vzhled. KetoFit má navíc pozitivní vliv na vaši imunitu. Pozor! Běžné diety mohou mít špatný vliv na vaše zdraví. Více o složení ketonové ketodiety KetoFit si přečtěte zde.
    Dokonalé pečivo pro dokonalé hubnutí při ketonové dietě.Také máte tak rádi čerstvé croissanty a dietu si bez nich nedokážete představit? S KetoFit si můžete při rychlém hubnutí úžívat každý den krásné ráno s dokonalou kombinací lahodné kávy a Keto Croissantu. Pro opravdové labužníky doporučujeme na Croissant ovocný Keto jam, toto spojení vás chuťově dostane.
    Nová, ještě lepší super ketonová tyčinka SLIM PROTEIN cappuccino od KetoFit. 1 tyčinka = 1 jídloMá úctyhodných 60 g, bohatě tak nahradí jedno jídlo (snídani, oběd, svačinku, nebo večeři). Běžné keto tyčinky jsou potřeba 2 po 30 g, aby nahradily jedno jídlo. 


ketonová tyčinky SLIM PROTEIN KetoFit

    Vysoká účinnost při hubnutí.ketonovouketonovou polévku si oblíbíte na oběd i na večeři. Můžete si vybírat z několika proteinových polévek. Díky skvělé chuti si nebudete připadat, že jste na dietě. Hubnutí s ketonovouketonovou keto dietou vás bude bavit. ketonová polévka je populární, protože ji lze konzumovat bez dalších úprav – přímo od nás. Ale samozřejmě si ji můžete vylepšit povolenou zeleninou z receptáře KetoFit.Více o proteinových polévkách si přečtěte zde.
    K balíčku si můžete vybrat dárek ketonové těstoviny Keto Risoni s 60 % bílkovin a pouze 4 g sacharidů v porci, nebo moderní shaker KetoFit pro rychlou přípravu jídel. 
    Extra nízký obsah sacharidů (pouze 1,9 g cukru), maximum vysoce kvalitních proteinů (40 %) a zdravé vlákniny (15 %) z ní dělá dokonalé jídlo při ketodietě, low carb stravování a zdravém životním stylu. Je perfektním doplňkem i pro sportovce pro dodání proteinu po náročném výkonu.


Balíček Výletník – ketonová dieta na cesty – jídla na 10 dní, 1475 g

    Jedete na dovolenou do zahraničí? Nebo na výlet po české vlasti? V obou případech oceníte balíček Výletník – porcovaná jídla na cesty. Navštívíte zajímavá místa, dopřejete si čerstvý vzduch a přitom shodíte přebytečná kila s proteinovou dietou KetoFit. Nečekejte, začněte ihned. Vyrazte s proteinovými jídly KetoFit už zítra do Orlických hor na Velkou Deštnou, vyšlapejte na úžasnou vyhlídku k turistické chatě Návrší v Jeseníkách nebo navštivte některá z krásných českých jezer. Zažijete skvělý pocit, že děláte něco pro sebe a své zdraví. Hubnutí na dovolené je tak velmi snadné. Už nemusíte mít obavy odjet na delší dobu.
    Vysoká účinnost při hubnutí.Příprava ketonového koktejlu je maximálně rychlá, to oceníte hlavně v práci nebo na cestách.Každý den keto diety můžete mít jinou příchuť. Unikátní ochucování proteinových koktejlů nabízí desítky příchutí a jejich kombinací. ketonové koktejly v keto dietě vás nikdy nepřestanou bavit.Více o proteinových koktejlech si přečtěte zde.
    Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.
    Jídla v ketonovém balíčku Výletník jsou vyrobena z přírodních látek bez chemických přísad. Při konzumaci jedné porce ketonového jídla KetoFit získáte potřebný přísun vlákniny, bílkovin a minimální množství sacharidů – to je velice důležité pro správné hubnutí. Jídla  KetoFit mají nejlepší složení na trhu.


Popis ketonového balíčku Výletník

    Má pozitivní vliv na krásu.Speciální složení a vysoký obsah vitamínů v proteinové dietě KetoFit chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů a pomáhá udržovat jejich hezký vzhled.KetoFit má navíc pozitivní vliv na vaši imunitu. Pozor! Běžné diety mohou mít špatný vliv na vaše zdraví.Více o složení proteinové ketodiety KetoFit si přečtěte zde.
    Keto Croissant KetoFit je ideální pro extra rychlé hubnutí v hubnoucí i stabilizační fázi KetoFit.Obsahuje vysoké množství bílkovin (30 g), vlákniny (30 g) a skoro nulový podíl cukrů.
    BALÍČEK PROTEINOVÉ - KETONOVÉ DIETY JE VHODNÝ PRO:✔ KETODIETU - 1. FÁZI HUBNOUCÍ  /  2. FÁZI STABILIZAČNÍ ✔ LOW CARB  /  SPORT  /  RODINUJedete na dovolenou do zahraničí? Nebo na výlet po české vlasti? V obou případech oceníte balíček Výletník – porcovaná jídla na cesty. Navštívíte zajímavá místa, dopřejete si čerstvý vzduch a přitom shodíte přebytečná kila s ketonovou dietou KetoFit.
    Vysoká účinnost při hubnutí.Příprava proteinového koktejlu je maximálně rychlá, to oceníte hlavně v práci nebo na cestách.Každý den keto diety můžete mít jinou příchuť. Unikátní ochucování proteinových koktejlů nabízí desítky příchutí a jejich kombinací. Proteinové koktejly v keto dietě vás nikdy nepřestanou bavit.Více o proteinových koktejlech si přečtěte zde.


Balíček Výletník – ketonová dieta na cesty – jídla na 10 dní, 1475 g

    ketonová jídla v balíčku Výletník jsou balena v praktických sáčcích po jedné porci. Pokud jedete na dovolenou na 2, 5 nebo 10 dní, balíček Výletník je ideální volba. Budete mít s sebou chutná ketonová jídla na každý den. Výhodou ketonové diety KetoFit je snadná a rychlá příprava, to oceníte na každém výletě. Stačí mít po ruce šejkr, sáček s proteinovým koktejlem a trochu vody. Zamícháte a můžete konzumovat. Přesné návody najdete na obalech. ketonová dieta vás zasytí na 2–3 hodiny, nebudete mít nutkání jíst něco dalšího. Odoláte jak sladkým lákadlům, tak vábení známých na dovolených. V průběhu ketonové diety KetoFit můžete chodit na túry, plavat, jakkoliv sportovat. ketonová jídla vás nebudou nijak omezovat. Naopak, pohyb velice doporučujeme.
     Nečekejte, začněte ihned. Vyrazte s proteinovými jídly KetoFit už zítra do Orlických hor na Velkou Deštnou, vyšlapejte na úžasnou vyhlídku k turistické chatě Návrší v Jeseníkách nebo navštivte některá z krásných českých jezer. Zažijete skvělý pocit, že děláte něco pro sebe a své zdraví. Hubnutí na dovolené je tak velmi snadné. Už nemusíte mít obavy odjet na delší dobu.
    Vysoká účinnost při hubnutí.Proteinovou polévku si oblíbíte na oběd i na večeři. Můžete si vybírat z několika proteinových polévek. Díky skvělé chuti si nebudete připadat, že jste na dietě. Hubnutí s proteinovou keto dietou vás bude bavit. Proteinová polévka je populární, protože ji lze konzumovat bez dalších úprav – přímo od nás. Ale samozřejmě si ji můžete vylepšit povolenou zeleninou z receptáře KetoFit.Více o proteinových polévkách si přečtěte zde.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00