Jak na věc


výpověď smlouvy u t-mobile pokuta

Nespokojenost s operátorem? Nyní lze vypovědět smlouvu bez pokuty. [aktualizováno]

    Už jste zkoušeli od tohoto operátora také odejít díky cenové “amnestii”? A postupoval operátor podle výše uvedených pokynů? Podělte se o svém příběhu v diskuzi pod článkem a pomozte tím i ostatním čtenářům.
    U předplacených zákazníků je situace poněkud jednodušší. Operátor slibuje, že těmto zákazníkům bude při navýšení základní sazby DPH navýšen také stávající kredit o daný rozdíl. Hodnoty dobíjecích kupónů zůstanou zachovány.
    Vzhledem ke změně výše DPH, ke které dojde k 1. lednu 2013, chystá mobilní operátor O2 změnu cen u svých služeb. Ať už se sazba DPH pohne jakýmkoliv směrem, těžit z toho může zákazník prakticky pokaždé. Jaké změny se tedy u O2 čekají?


Interní pokyny O2: Komu umožníme odstoupení kvůli DPH

    O2, T-Mobile i Vodafone v prosinci zveřejní novou podobu ceníku s platností od počátku ledna. Nový sazebník bude obsahovat novou podobu cen po zásahu nové DPH. Jenže, jak operátoři již avizovali, ceny u vybraných služeb upraví bez ohledu na DPH. Pokud se vám tedy zvedne cena vaší služby bez DPH, můžete v prosinci dát svému operátorovi sbohem. U Vodafonu tak lze učinit dokonce ještě 15 dní po praktikování změn. U O2 najdete nové ceny na stránce www.o2.cz/dph, Vodafone taktéž připravil speciální web na adrese www.vodafone.cz/dph. Stránky mohou již 1. prosince obsahovat novou podobu ceníku služeb a lehce tak zjistíte, zda se i vás týká případná výpověď. T-Mobile prozatím nikde obdobnou webovou stránku nereprezentoval. Nejjednodušší způsob podání výpovědi je přímo na bezplatných zákaznických linkách.
    O2 připravuje na 1. prosince nový ceník svých služeb, který představí novou podobu cen po změně DPH. Konečné ceny pro zákazníka nezůstanou stejné jako doposud. Operátor uvádí, že aby došlo k zachování přehledných a transparentních cen, je nutné přistoupit k menší úpravě sazebníku u vybraných služeb. Zákazníkům, kterých se tato změna dotkne, bude umožněno odstoupení od stávajících závazků bez jakýchkoliv sankcí. Výpověď však musí proběhnout do data změny, tedy do konce tohoto roku. Tyto informace najdete také v aktuálním vyúčtování služeb.


O2 chystá změnu cen. Odstoupení umožní bez sankcí

    Nejste spokojeni se svým mobilním operátorem, ale nemůžete jej opustit, neboť jste vázáni smlouvou pod pohrůžkou tučné pokuty? V prosinci mají zákazníci všech tří našich operátorů možnost svého operátora opustit bez sankcí. Láká vás například volání za 2,50 Kč do všech sítí s BLESKmobilem či limitovaná vánoční edice předplacené SIM karty Vodafonu se stejnou sazbou a bonusem v podobě nekonečného volání do vlastní sítě? Nyní máte konečně možnost dát STOP drahému volání a přenést své číslo k levnější konkurenci.
    Jak je avizováno v úvodu, pokud jste pravidelnými čtenáři, musíte s výše uvedeným dokumentem souhlasit. Již několik zákazníků O2 v našich diskuzích přesně takto popisuje chování operátora ke své osobě.
    O změně základní sazby DPH směrem nahoru už toho bylo napsáno hodně. Pravidelní čtenáři už tedy vědí, že díky pohybu sazby DPH, byli operátoři nuceni pohnout také s cenami svých služeb. Důležitou roli zde hraje cena služeb bez DPH v loňském a letošním roce. Pokud tato cena letos stoupla, máte nárok na bezplatné odstoupení od smlouvy. Další podrobnosti a informace o tom, jak v tomto případě dále postupovat, najdete v nedávném článku. Ale jaký je pohled na věc z druhé strany?


Příspěvky se štítkem „výpověď smlouvy“

    O2 je jediný operátor, kterého se týkají rozsáhlé výpovědi zákazníků. A jak je zřejmé, operátor nechce přijít zbytečně o žádnou dobře platící ovečku ze svého stáda. Svým zaměstnancům tedy vydal řádné pokyny, komu je možné ve výpovědi vyhovět a komu už nikoliv. Na internet totiž unikly údajně interní řády pracovních úkonů pro zaměstnance operátora. Však se podívejte sami. Pro zvětšení textu na obrázek klikněte.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00