Jak na věc


výroba domácího marcipánu

Výrobní proces vývoje a výroby kosmetického produktu

    Naše výrobky pro příjem TV signálu, které vyrábíme pod značkou Anténa, se vyznačují velmi vysokou kvalitou a možností individuálního nastavení přesně podle Vašich potřeb. Vyrábíme je pro Vás již více jak 25 let a v jejich technických vlastnostech se odráží 40letá zkušenost a vášeň pro toto odvětví majitele firmy, pana Ing. Vladimíra Malého.
    Řada z Vás se na nás obrací s nápadem, přáním či snem. Každý z nich je jedinečný. Naše týmová práce spolu s odbornými znalostmi je zárukou vytvoření reálného a silného projektu v oblasti výroby kosmetiky.
    Uvedené ceny zahrnují autorské a recyklační poplatky i slevu za nákup přes internetový obchod. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Obdržíte od nás vždy vysoce kvalitní satelitní techniku s garancí dlouhodobé životnosti. Prostým prodejem však náš vztah k zákazníkovi rozhodně nekončí – poskytneme vám také spolehlivý záruční a pozáruční servis. Díky individuálnímu přístupu, orientaci na klienta a profesionálním znalostem a dovednostem dokážeme pomoci jednotlivcům, domácnostem i firmám se vším, co se týká televizního a satelitního přenosu.


Proč výroba kosmetiky od naší společnosti?

    Náš vývojový tým je schopen pro Vás vyvinout, testovat a připravit sofistikované kosmetické výrobky. Kosmetické produkty pak mají optimální kombinaci aktivních látek a účinnosti. Všechny kroky naší kosmetické výroby jsou vyvíjeny s akcentem na nové kosmetické a dermatologické trendy.
    Firmu Anténa provozuje jej Ing. Vladimír Malý, který se v tomto rodinném podniku již více než 25 let specializuje na výrobu, vývoj a prodej satelitní techniky. Našich služeb můžete využít zde na webu nebo nás navštívit v naší kamenné prodejně v Brně.
    Naši technici zase řeší problémy u vás doma nebo ve společné televizní anténě. Žádný projekt pro nás není malý ani moc velký. Podívejte se na naše reference z montáží. Umíme prostě vše.
    Jsme experti na anténní a satelitní techniku. Věnujeme se jen tomuto oboru, ale za to pořádně! Uděláme vše od A do Z. Provozujeme velkoobchod, maloobchod, eshop, poradenství, projekty i montáže.


Certifikovaný distributor značek

    Máte zájem o zakázkovou výrobu zesilovačů, slučovačů a dalších součástek TV techniky? Hledáte spolehlivého partnera pro velkoobchodní prodej antén, satelitů nebo set top boxů? Potřebujete odbornou radu nebo vypracování návrhů řešení pro STA a montáže? S tím vším se na nás můžete obrátit. Disponujeme také vlastním technicko-vývojovým oddělením pro řešení různorodých problémů s TV a satelitním příjmem.
    Jedná se o 100% ruční výrobu. Nejsme tedy schopni konkurovat výrobkům z Číny, ale to ani nechceme. Preferujeme kvalitu a navíc jsme díky ruční výrobě schopni nabídnout individuální přizpůsobení a naladění výrobků podle účelu, který mají splnit. Kvalita výrobků se odráží v minimální reklamovanosti, která se léta pohybuje hluboko pod 1 ‰.
    Jsme schopni Vás provázet všemi fázemi výroby kosmetiky tak, aby Vám padly přesně na míru. Můžeme Vám pomoci od samotné formulace produktu až po jeho konečnou expedici a balení.
    Snažíme se každému kosmetickému výrobku dát nějakou konkurenční výhodu. Náš marketingový team připraví takové řešení, které budou pro vaše zákazníky zajímavé a dobře komunikovatelné. Každý Váš kosmetický výrobek pak přinese zákazníkovi dobře komunikovatelné benefity.
    Náš flexibilní team společně s technickou podporou Vám může garantovat vysokou kvalitu výrobku a nadstandardní kontrolu všech procesů, které probíhají v naší kosmetické výrobě. Naše výroba je certifikována ISO a IFS.


Potřebujete poradit? Napište nám

    Našim zákazníkům můžeme dodat širokou nabídku obalů a zákaznických řešení. Ať logistické či finální obaly jsou vždy přizpůsobovány přáním zákazníků. Spolupracujeme s celou řadou světových výrobců obalů, aby kosmetika byla i dobře prodejná.
    Spolupráce s mnoha známými evropskými výrobci surovin, naše schopnosti a servis Vám mohou velice usnadnit Váš obchod s kosmetickými produkty. Ve výrobě kosmetiky jsme schopni vyhovět i specifickým technologickým potřebám. Spojení mezi Vámi a naší vývojovou laboratoří může vaší společnosti přivést řadu úspěšných kosmetických projektů.
    Naším cílem je především pomoci zákazníkům dosáhnout optimálního řešení satelitního a televizního příjmu. Základem je pro nás především individuální přístup ke klientům, vzájemná komunikace a expertní znalosti anténní a satelitní techniky.
    Většina nabízeného zboží slouží k vybudování telekomunikační sítě. Instalace takového zboží předpokládá, že kupující je odborník, který má potřebné znalosti nebo si nechá montáž provést odbornou firmou, která ho seznámí s uživatelskou obsluhou. K tomuto zboží obvykle nedodáváme instalační a uživatelský manuál.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00