Jak na věc


výstava v křišťálovém paláci

V babiččině kuchyni. Lidová strava v Pojizeří a Českém ráji

    Návštěvníci veletrhu - Praha s její dostupností zjednoduší návštěvu některým návštěvníkům z Čech, kteří z časových důvodů nemají prostor navštívit jiné obdobné akce mimo Prahu. Zároveň je zcela patrné, že koncentrace příležitostí pro franchising a šíře poptávky a nabídky je právě zde. OK system umožňuje bezproblémové parkování v okolí kongresového centra, nebo rychlou dopravu metrem „C“.
    Propagace výstavy - propojení s dalšími marketingovými aktivitami oboru malého a středního podnikání a franchisingu - výstava je jedním z článků ověřené koncepce a systematické propagace oboru malého a středního podnikání a franchisingu.
    Franchising je jeden z nejprogresivnějších trendů v oblasti malého a středního podnikání při tvorbě poboček a sítí. Franchising umožňuje malým a středním podnikatelům vytvářet na trhu vertikální spolupráci a kooperaci. Franchising umožňuje rychle a v zásadě bez rizika aplikovat know-how poskytnuté franchisorem. Všechny výhody a možnosti franchisingu pro malé a střední podnikání a představitele světoznámých značek uvidíte na výstavě pro malé a střední podnikání a franchising v Praze.
    Maminkou je celokrémová Juli IM a tatínek Lancelot IM. Ve vrhu je krémová samička a bílá samička a sameček s vlohou pro krémovou. Miminka jsou k zamluvení :) , více o vrhu v sekci - naše odchovy.


FRANCHISING TV - reportáže z výstavy pro podnikání a franchising v Praze

    Vezli jsme hoodně moc morčátek na předání, nejen od nás, ale i od více chovatelů. Na vystavení 6 samiček.Výstava se konala venku na dvorku, bylo krásné počasí, takže jsme si den krásně užili.
    Máme menší chov ve světlé řadě: krémová-bílá, buff-bílá, krémová a bílá.
    Kulatý stůl FRANCHISING V PRAXI - diskuse s představiteli v oblasti franchisingu - novinky a trendy v oblasti franchisingu - předpoklady fungování úspěšné franchisy
    Omlouváme se za špatnou aktualizaci webu a absenci fotek u miminek. Léto máme trošku hektičtější. Do konce srpna se budeme snažit vše doplnit. Tento víkend se chystáme ještě na Speciální velkou výstavu v Praze, která potrvá 3 dny. Jinak velikou novinkou v chovu, je nové bydlení morčíků - později dodáme fotečky i sem na web.
    Výstava byla Duo tzn. dva posudky od Slovenské a Maďarské posuzovatelky. Vedlo se nám více než skvěle :).Naše maličká Secret Love Imagine Mariva obhájila titul Best in Show výstavy :) .A ostatní umístění:Secret Love IM - 2. US Teddy, 1. Krátkosrsté Baby a BIS VýstavyFufičuči IM - 1. US Teddy a 3. Krátkosrsté AdultRosemary IM - 2. Krátkosrsté BabyEowyn IM - 3. US Teddy


FOTOREPORTÁŽ Z MINULÝCH ROČNÍKŮ VÝSTAV

    Rodina (2 dospělí + děti) 200 Kč (Rodinná vstupenka je platná zároveň i do stálé expozice muzea)Dospělí                          100 KčSenioři, studenti, děti        50 KčDěti do 6 let zdarmaAMG, NPÚ zdarma
    *Poslední vrh čekáme koncem června/začátkem července. Další samičky plánujeme připouštět v srpnu a září - další miminka budou tedy koncem léta a během celého podzimu. Více v plánovaných odchovech.
    Maminkou je prvorodička Madam Mori Lee IM a tatínek Ice Man IM alias Čučmenda :). Máme tři krásné cvalíky :) . Více o vrhu v sekci - naše odchovy.
    Další abecedu započal krásný veliký jedináček, kterého jsme pojmenovali Amaretto Cream Imagine Mariva :)Maminkou Rosali IM a tatínek Drem of Cream IM . Více o samečkovy v sekci - naše odchovy.
    Valdštejnovo náměstí 1506 01 Jičín+420 493 532 204IČO: 084549Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.www.muzeumhry.cz
    Představení zajímavých zahraničních franchisových systémů, které vstupují na český a slovenský trh a hledají zde své nové master-franchisové nebo franchisové partnery.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00