Jak na věc


výtahy schindler karlovy vary

Základní pilíře naší společnosti

    Naši specialisté se postarají o kompletní instalaci výtahu a následný servis. Vše provádíme v souladu se všemi předpisy a normami dle platných ČSN a EN. Díky vlastním technologiím jsme schopni garantovat plynulý chod a maximální funkčnost.
    Naše společnost se stala jednou z dominantních firem v dodávání výtahů v ČR. Za tuto dobu jsme namontovali přes čtyři stovky výtahů. Společnost se i nadále úspěšně dynamicky rozvíjí a za svojí prací zanechává spoustu spokojených zákazníků.
    Tým pracovníků v počtu 45 lidí zahrnuje oddělení klientských změn, přípravy projektů, logistiky, jakosti, realizace a expedice. V posledních letech jsme dodávali výtahové technologie do bytových domů a rodinných domů v Čechách. Společnost EURO VÝTAHY s.r.o. velice úzce spolupracuje s tradiční českou rodinnou společností VYMYSLICKÝ - VÝTAHY s.r.o., která na trhu funguje více jak 25 let. Základními ambicemi společnosti EURO VÝTAHY s.r.o. jsou kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníků. V dnešním konkurenčním prostředí je naším cílem získávat nové zákazníky a neztrácet jejich důvěru k naší společnosti.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00