Jak na věc


věnečky z organzy-postup výroby

kočičkanancynka(Pokec pro každého ♥)

    1. Místo stopky pomeranče a na druhou stranu pomeranče zapíchni špendlík. Kolem špendlíku uvaž nit, natáhni ji ke druhému špendlíku, obmotej, zase k prvnímu a tak dokola, dokud "nerozdělíš" pomeranč na čtyři stejné části. Z niti udělej poutko na zavěšení a špendlíky zapíchni ještě hlouběji do pomeranče.
    2. Podél niti zapíchej do pomeranče hřebíčky. Můžeš je předem namočit, lépe se s nimi pak pracuje. Také když si do pomeranče dopředu uděláš dírky špejlí, půjde to lépe. Hřebíčky dávej blízko k sobě, ať není vidět nit. Na dalších částech pomeranče můžeš vytvořit ze hřebíčků obrazce.
    Nooo, tak jakooo, ten pomeranč dělám i když není zima či Vánoce, až neto že s citronem. A jsem ráda, že jsem našla návod na tu libovou sněhovou vločku .Ale ty návody (psaný) jsou tooolik složitý.
    Chceš si vyrobit adventní věnec trochu jinak? Možná se budeš divit, ale místo jehličí lze velmi snadno použít organzu. A pokud ti vrtá hlavou jak, stačí se podívat na video. Dozdobit věnec si můžeš podle sebe.
    A jak vypadá jeden vánočně vyzdobený americký pokoj? To se můžeš podívat tady. Používají nejen ozdoby a dekorace, ale třeba i polštáře a povlečení, vše laděno do zimních a vánočních barev. Tak se inspiruj!


Maggie13(I♥ YouTubery a YouTuberky...)

    Dekorace mohou nejen krásně vypadat, ale také krásně vonět. Právě to splňuje pomeranč, který ozdobíš hřebíčkem nebo jiným kořením. Když si jich do pokoje pověsíš několik, určitě to poznáš na příjemném provonění celé místnosti.
    ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    Budeš potřebovat: polystyrenový korpus na věnec, organzu (alespoň 2 metry, ale záleží na velikosti korpusu), svíčky, držáky na svíčky do věnce (s bodci na připevnění), dekorace, nůžky, špejli
    Aby sis mohla pořádně užívat tajemné atmosféry Vánoc, je fajn mít doma nejen zimní dekorace, ale také ty vánoční. Jak nějaké takové dekorace vyrobit? S návodnými videi to není vůbec těžké, stačí trocha šikovnosti a trpělivosti.


Kokosová dívka(Skupina dementů)

    Postup:Z různých barev organzy si na šířku nastříhejte proužky cca 6-8 cm široké. Proužky uvažte kolem celého polystyrenového korpusu na dva uzlíky hustě vedle sebe tak, aby byl pokrytý celý korpus věnce. Barvy organzy střídejte nepravidelně.  Na silonový vlasec různých délek pak navažte  papírové nebo dřevěné výřezy listů a na konec vlasce můžete přivázat pro zatížení např. dřevěný korálek.
    věneček z látek věnec z látky vypichovaný látkový věnec vypichované věnce návod vypichovany venecek návod na vypichovaný věnec jak vyrobit věnec z obilí věnec z obilí jak vyrobit vypichovaný věnec věneček z obilí jak udělat věnec z proutí návod na věnec z proutí látkový věnec vypichovaný věnec z organzy návod vypichovaný věnec návod látkové věnce jak uplést věneček z proutí věnečky z látky věneček z pecek látkové věnečky látkové věnce vypichované vypichovany patchwork jak uplést věnec z obilí věnce z látky vypichované věnečky latkovy venecek venecky z organzy věneček z organzy věnec z obilí návod jak vyrobit látkový věnec vypichovaný věnec věneček z kaštanů věneček z látky vypichované látkové věnce artyčoková technika návod věneček věnec z proutí návod pletení věnce z proutí vypichovany věnec z organzy věnečky z kaštanu jak uplést věnec z proutí vypichovane věnce patwork bez jehly


Search Results for "Věnec z organzy"

    Výrobky z papíru ale nemusí vypadat vůbec nudně. Stačí to vzít trochu megalomansky a vytvořit tu hvězdu opravdu velkou. A jak na to? Podívej se na video, není to tak složité.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00