Jak na věc


vinný sklípek s ubytováním pálava

Vinné sklepy s ubytováním na Moravě

    Chystáte se na dovolenou, nebo výlet s přáteli? Připravujete rodinnou sešlost či menší firemní akci? Nechte se hýčkat a zažijte neopakovatelnou atmosféru vinařského kraje v srdci Moravy. Využijte náš vinný sklípek s ubytováním na Pálavě pro přespání a uspořádání večerní ochutnávky vín a lokálních moravských pochoutek. Rezervujte si vinný sklípek s ubytováním (Pálava) včas, budete mít jistotu, že nebude v daném termínu právě obsazený!
    Přestože vinný sklípek s ubytováním na Pálavě je v největší permanenci v letních a podzimních měsících, k dispozici ho máte celoročně. Obsazenost ubytovacích kapacit zjistíte z kalendáře na stránce rezervace.
    Pořádat zde můžete jakoukoliv rodinnou nebo firemní akci či oslavu. Zajistíme pro vás veškeré občerstvení, ochutnávku moravských delikates a specialit. Naplánujte si výlet, rádi vás přivítáme. Využijte apartmán pro různé záměry:
    Pobyt ve vinném sklípku s ubytováním v oblasti Pálava poskytuje vynikající příležitosti pro milovníky pěší i cykloturistiky. Kraj je protkán řadou různorodých cyklostezek vedoucích nejen v blízkosti památek a místních zajímavostí, ale i divokou přírodou. Pálava je místem, kde najdete ten pravý odpočinek, načerpáte energii a získáte řadu nových zážitků.


Ubytování s vinným sklepem Velké Bílovice

    Apartmán je moderně vybaven v tradičním stylu včetně kuchyňky. K dispozici máte celkem 9 míst k ubytováním, z toho jsou 3 pokoje po 2 místech a 1 jednolůžkový pokoj a k tomu lze 2 osoby uložit na pohodlné pohovky. Součástí kapacity jsou i 2 parkovací místa. Standardem je Wi-Fi, TV se satelitem, dvůr s grilem.
    Pro účel parkování máte dvě garážová stání přiléhající k apartmánu. Ubytování je koncipováno tak, že si můžete sami vařit (k dispozici máte vybavenou kuchyňku). Nechybí TV + satelit, Wi-Fi, klimatizace.
    Vinný sklípek s ubytováním přímo nad sklepem - to je sen nejednoho milovníka vína a vinné pohody.Pokud i vy sníte o takovém ubytování na jižní Moravě, nad vinným sklípkem, v těsné blízkosti nevyčerpatelných zásob dobrého vína, pak je pro Vás tento sklípek se dvěma apartmány ideální volbou.
    Komfortně zařízený penzion stojí v uzavřeném a pečlivě udržovaném areálu. Nabízí ubytování přímo v centru Národního parku Podyjí na jižní Moravě. V kraji nádherných lesů, hlubokého údolí Dyje a hlavně vinic a dobrého vína.


Ke snídani si můžete u nás vybrat z následujících variant:

    Vinný sklep s ubytováním se nachází na okraji malé obce u známé lokality Kobylí. Ubytování nabízí klid a soukromí nedaleko vinic. V roce 2014 prošel objekt kompletní rekonstrukcí a jeho součástí je vinný sklep zásobený vynikajícím lahvovým vínem od místních vinařů. Majitel nabízí za příplatek možnost neomezené konzumace výborných lahvových vín s malou ochutnávkou a otevřením sklepa po celou noc. Cyklostezka vede přímo okolo sklepa a tak je z místa příjemné spojení s krásami a sklípky jižní Moravy.
    vinařské obce Velké Pavlovice, Němčičky, Čejkovice, Bořetice, Velké Bílovice – sklepy (areál s asi 600 sklepy), Kobylí, Lednicko-valtický areál, Mikulov, města Brno, Slavkov, Hustopeče. Od jara do podzimu jsou v regionu pořádány rozmanité a vyhledávané kulturní a folklorní akce spojené s vinařskou tradicí (Velikonoční otevřené sklepy, Velkopavlovické vinobraní, Slavnosti burčáku a další…)
    Areál penzionu se nachází nedaleko lednického zámku na okraji města Lednice. Nabízí ubytování ve 2 lůžkových pokojích a a v chatkách také pro 2 osoby. Dále možnost degustace moravských vín ve vinném sklípku, vyjížďky na koních či romantické vyhlídkové jízdy v kočárech po zámeckém parku.
    Rodinný penzion leží v klidném místě na břehu Dyje pár set metrů pod hrází Vranovské přehrady na jižní Moravě. Nabízí intimní prostředí a pohodlné ubytování. Nejkrásnější jsou třílůžkové pokoje s terasou a výhledem na hrad Vranov.


Vinný sklípek s ubytováním Pálava

    Prožijte dovolenou v moderně zařízeném apartmánu v oblasti Pálavy, která patří k nejkrásnějším rekreačním místům v Česku. Pálava nabízí turistům mnoho ze své krásy, neváhejte využít její pohostinnost a zažijte dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat.
    osvětlený tenisový kurt, travnaté hřiště, hřiště na plážový volejbal a dětské hřiště 500 m, cyklistika – dobře značené cyklostezky podél sklepů, terén rovinatý, mírně kopcovitý
    Návštěva Pálavy nemusí být jen o víně, přestože na víno a vinice narazíte na každém kroku. Nemusíte strávit veškerý čas jen ve sklípku. Velké Pavlovice mají tu výhodu, že odsud můžete odstartovat řadu poznávacích výletů (pěšky i na kole) za poznáním krás našeho kraje. V blízkosti novomlýnských nádrží můžete zažít mnoho vodních radovánek, o rybolovu nemluvě.
    V rámci ubytovacích služeb apartmánu Cabernet Pálava pro vás zajistíme řízenou degustaci, pozveme cimbálovou muziku a splníme další přání dle požadavků hostů. Naším cílem je vaše spokojenost a doporučení našich služeb.


Vítejte ve vínném sklípku Mušov

    A nebo byste raději vyrazili na dovolenou k moři a vychutnávali si raději těžká vína chorvatská? Podívejte se na zajímavé tipy na dovolenou v Chorvatsku - na ubytování v soukromí v Chorvatsku v apartmánech přímo u moře, - převážně v klidných místech na ostrovech.
    objekt je v provozu celoročně, majitel se v objektu nezdržuje, v termínu 1.6. – 30.9. jsou pobyty na min. 3 noci, v ostatních termínech min. 2 noci, nekuřácký objekt
    Apartmán Cabernet Pálava, který se nachází ve vinařské obci Velké Pavlovice, je připraven ubytovat skupiny do maximálního počtu 9-11 osob. Kompletní zázemí a rodinnou atmosféru apartmánu doplňuje možnost využití vinného sklípku, který je součástí apartmánu. Vychutnejte si krásné večery s rodinou, přáteli nebo spolupracovníky. Zajistíme pro vás ochutnávky lahodného moravského vína, připraven máte i gril. Vinný sklípek s ubytováním Cabernet Pálava je vám plně k dispozici v termínu dle aktuální obsazenosti. Pokud to situace dovolí, doporučujeme rezervovat termín ubytování v dostatečném předstihu, abyste měli jistotu, že apartmán pro vás bude volný.


Pálava – lokalita pro aktivní relaxaci a poznání

    V našem katalogu si určitě vyberete ten správný a příjemný vinný sklípek s ubytováním na jižní Moravě. Vyhlášené moravské vinné sklepy Vás zvou k posezení ve sklípku s cimbálovou muzikou. Vinné sklípky s menším ubytováním nebo bez ubytování s možností ubytování v blízkém okolí naleznete v katalogu - Vinné sklepy Moravy. Ubytování s vinným sklepem či vinárnou pro degustace vín, oslavy, svatby a firemní akce naleznete v katalogu - Vinné sklepy a vinné sklípky s ubytováním jižní Morava. pokračování...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00