Jak na věc


vjezdové zábrany pro vozidla

Žaluzie - interiérové i venkovní

    Hlavní předností hliníkových vjezdových bran a hliníkových plotů je jejich bezúdržbovost. Hliníkové vjezdové brány a hliníkové ploty budou vypadat stále jako nové bez ohledu na čas a povětrnostní podmínky. Další výhodou výrobků z hliníku a z hliníkových profilů je tvarová stálost a pevnost, nedochází u nich tak k žádným deformacím. Velkou předností těchto hliníkových vjezdových bran a hliníkvých plotů je jejich velká variabilita, která umožňuje výběr z celé řady tvarů plotových polí a jejich kombinací.
    Posuvná brána na kolejnici je vhodná v místech, kde není dostatečný prostor pro křídlovou, nebo samonosnou bránu. Místo pro zajíždění brány se prakticky rovná šířce průjezdního otvoru. Je to klasické řešení, kdy brána jezdí po kolejnici zabudované předem do betonového základu, nebo na finální povrch vjezdu.
    Rolety venkovní    Interiérové a venkovní žaluzie    Garážová vrata   Markýzy    Hliníkové parapety    Slunolamy a hliníkové okenice    AL brány a ploty    Hliníkové zábradlí    Hliníkové fasády    Hliníková okna a dveře Heroal    Hliníkové lišty, interiérové obložení    Interiérové doplňky a obrazy    Květináče a zahradní nábytek    Hliníkové plechy, lišty a profily    Ostatní hliníkové výrobky    Prášková lakovna


Nový e-shop s venkovními roletami na míru

    Brány jsou vyráběny individuelně přímo na stavební otvor. Spodní část brány tvoří profil, ve kterém jsou zabudována pojezdová kola, která jsou uložena v ložiskách.Horní část brány tvoří profil, ve kterém je uloženo uzavřené vedení brány. Vše je vyřešeno tak, aby otěr vedení nepoškodil povrchovou úpravu brány.
    Nabízíme širokou škálu řešení hliníkového bezúdržbového oplocení pro Váš dům, chatu či zahradu. Hliníkové ploty montujeme jen z kvalitních hliníkových materiálů s povrchovou úpravou práškovou barvou, proto naše ploty nerezaví = bezúdržbové hliníkové ploty. Hliníkové brány a hliníkové branky vyrábíme ve stejném provedení a designu jako jsou hliníkové ploty.
    HLINÍKOVÉ BIOKLIMATICKÉ PERGOLY - nové AKČNÍ CENY pro zimu a jaro 2019 - AKCE!Hliníkové bioklimatické zahradní pergoly - zahradní přístřešek pro náročné. Tento druh speciálních hliníkových pergol je i...
    Křídlové brány z hliníku vyrábíme jako dvoukřídlé brány nebo jednokřídlé brány podle požadavku zákazníka. Vše s možností výběru výplně brány a přípravou pro vlastní výplnň křídlové brány


POSUVNÉ VJEZDOVÉ BRÁNY NA KOLEJNICI

    Nevýhodou této brány je nutná údržba kolejnice po které brána jezdí, hlavně v zimním období(nebezpečí námrazy). Kolejnice pro posun brány musí být bez hrubých nečistot, které by bránily bezporuchové funkci. Bránu lze ovládat ručně, nebo dálkovým ovladačem.
    Nabízíme vám zboží pouze od renomovaných značek. Vrata, brány a komponenty včetně pohonů, pocházejí výhradně ze zemí EU. Naše produkty nejsou asijského původu.
    V případě, že je u brány použit elektropohon, není možno při běžném provozu bránu obsluhovat manuálně, neboť v systému je zabudován uzamykací mechanismus, který brání tomuto úkonu. V případě výpadku elektrického proudu lze bránu otevřít klíčem . Tím se uvede brána do nouzového stavu provozu a je možno manuálně bránu lehce otevřít, nebo zavřít.
    Materiálem vjezdové brány, hliníkové branky i hliníkového plotu jsou hliníkové profily různých průřezů a tvarů. Hliníkové profily mají následnou povrchovou úpravu práškovou barvou dle vzorníku RAL.
    Hliníkové vjezdové brány vyrábíme jako pojezdové brány, samonosné brány, letmé brány, pojezdové brány po kolejnici. Vše s možností výběru výplně brány a přípravou pro vlastní výplň hliníkové brány.


Nevýhody posuvných kolejnicových bran

    Nakupujeme vybrané, velmi prodávané a kvalitní komponenty a vrata u uznávaných výrobců a dovozců ve velkých obratech za nízké ceny. Porovnejte si je s jinými dodavately. Naše ceny se vám přizpůsobí.
    Poradíme Vám se stavební připraveností, doporučíme vše potřebné pro realizaci vjezdové brány dle Vašich představ a vše Vám namontujeme. Vjezdová brána stejně jako hliníkový plot  je vizitkou každého domu a nemalou měrou ovlivňuje jeho celkový vzhled. Proto by měl hliníkový plot i vjezdová brána vždy ladit jak s architekturou stavby, tak s jejím okolím. Některé ploty se hodí k moderním domkům, jiné k chatám. Proto je důležité dbát při výběru na správnou volbu, barevné provedení a v neposlední řadě na materiál.
    Materiálem křídlové brány jsou hliníkové profily různých průřezů a tvarů. Hliníkové profily mají následnou povrchvou úpravu práškovou barvou dle vzorníku RAL.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00