Jak na věc


vlastina svátková nová kniha prostor pro duši online

Tajemná zahrada – Stará synagoga v Plzni / 22.5.

    Výtěžek večera Tajemná zahrada bude věnován Emmě Robinson a jejímu dvacetiletému synovi Jakubu Dostálovi, který trpí spastickou kvadruparézou a epilepsií. Oba přijedou do Plzně a v průběhu večera jim bude předán příspěvek na speciální kolo. „Design bike Bednář upravil stávající speciální kolo pro Kubu na elektropohon, což jemu a Emmě usnadní jejich časté výlety. Kromě nás přispějí i fotbalisté plzeňské jedenadvacítky, které do projektu zapojil Pavel Horváth. I on bude hostem večera,“ vysvětluje Dita Bezděková z pořadatelského studia Design Block.
    Do Plzně zavítá také mentorka a koučka Lenka Černá, která se více než čtrnáct let věnuje osobnímu růstu a zdravému životnímu stylu. Je zakladatelkou Školy pro Ženy, která vznikla s cílem pomáhat ženám cítit se dobře. „A právě ženám bude věnovaná její přednáška,“ upřesňuje Dita Bezděková.
    Unikátní prostor plzeňské Staré synagogy, ukryté ve vnitrobloku mezi Smetanovými sady a Americkou třídou, bude 22. května hostit inspirativní akci nejen pro ženy s názvem Tajemná zahrada. Moderátorka Lucie Křížková přivítá na pódiu herečku a spisovatelku Vlastinu Svátkovou, mentorku a koučku Lenku Černou nebo hudebnici hrající na dudy Janu Janovskou. Kromě módních přehlídek značek ÓM TOUCH, Rinascimento a návrhářky Ivety Paulerové nebudou chybět autorské šperky, koncept propojení rostlin s městským životem, přírodní kosmetika či zdravé občerstvení. Organizátorem je plzeňské studio Design Block a výtěžek večera bude věnován na dobrou věc.


Stará synagoga ožije na jeden večer módními přehlídkami, zazní autorské čtení, dudácká show, přednáška či šansony.

    V 1. čtvrtletí letošního roku vzrostla průměrná hrubá měsíční mzda meziročně o 7,4 % na 32 466 korun. S ohledem na růst cen se jedná o reálné zvýšení reálně …
    Hlavním hostem Tajemné zahrady bude herečka Vlastina Kounická Svátková, autorka velmi úspěšné knihy Prostor pro duši. „Máme radost, že se podařilo domluvit autorské čtení z této velmi osobní a autentické knihy,“ říká organizátorka akce Dita Bezděková z plzeňského studia Design Block, a dodává: „Proběhne i autogramiáda knihy.“
    Zakázka na výstavbu průmyslového chlazení vyšla z výběrového řízení a má hodnotu 46 milionů korun. Realizovala ji společnost ČEZ Energetické služby, dceřiná společnost ČEZ ESCO. Zakázka …
    O hudební část programu se postará Jana Janovská s jedinečnou dudáckou show. Vystoupí také duo Simona Štefková a Zdeněk Martínek, kteří se ve své tvorbě věnují šansonům a folku.


kanzelsberger vlastina svátková nová kniha prostor pro duši

    Originální vizuální zážitek nabídnou módní přehlídky značek ÓM TOUCH, Rinascimento a návrhářky Ivety Paulerové. Prostory synagogy i přilehlé zahrady dále obohatí prodejní výstavy z různých oborů. „Těšit se můžete mimo jiné na originální concept store Zahrada v misce, na autorské šperky Lady Vosejpkové nebo na plzeňský creative shop Neasi,“ vyjmenovává Dita Bezděková. O pohodu návštěvníků se postarají Dobrá čajovna a Můj fresh box.
    Karlovarský kraj je znám především díky lázeňství. Neméně typickým odvětvím, které má v regionu více jak dvousetletou tradici, je výroba porcelánu. A právě s místními producenty, designéry …
    Tajemná zahrada je inspirativní večer nejen pro ženy. Přijďte se potkat se zajímavými hosty a s krásnými zážitky. VÝTĚŽEK AKCE BUDE VĚNOVÁN EMMĚ ROBINSON A JEJÍMU SYNOVI KUBOVI.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00