Jak na věc


vlastina svátková nová kniha prostor pro duši online

kanzelsberger vlastina svátková nová kniha prostor pro duši

    V 1. čtvrtletí letošního roku vzrostla průměrná hrubá měsíční mzda meziročně o 7,4 % na 32 466 korun. S ohledem na růst cen se jedná o reálné zvýšení reálně …
    Výtěžek večera Tajemná zahrada bude věnován Emmě Robinson a jejímu dvacetiletému synovi Jakubu Dostálovi, který trpí spastickou kvadruparézou a epilepsií. Oba přijedou do Plzně a v průběhu večera jim bude předán příspěvek na speciální kolo. „Design bike Bednář upravil stávající speciální kolo pro Kubu na elektropohon, což jemu a Emmě usnadní jejich časté výlety. Kromě nás přispějí i fotbalisté plzeňské jedenadvacítky, které do projektu zapojil Pavel Horváth. I on bude hostem večera,“ vysvětluje Dita Bezděková z pořadatelského studia Design Block.
    Do Plzně zavítá také mentorka a koučka Lenka Černá, která se více než čtrnáct let věnuje osobnímu růstu a zdravému životnímu stylu. Je zakladatelkou Školy pro Ženy, která vznikla s cílem pomáhat ženám cítit se dobře. „A právě ženám bude věnovaná její přednáška,“ upřesňuje Dita Bezděková.


Stará synagoga ožije na jeden večer módními přehlídkami, zazní autorské čtení, dudácká show, přednáška či šansony.

    Originální vizuální zážitek nabídnou módní přehlídky značek ÓM TOUCH, Rinascimento a návrhářky Ivety Paulerové. Prostory synagogy i přilehlé zahrady dále obohatí prodejní výstavy z různých oborů. „Těšit se můžete mimo jiné na originální concept store Zahrada v misce, na autorské šperky Lady Vosejpkové nebo na plzeňský creative shop Neasi,“ vyjmenovává Dita Bezděková. O pohodu návštěvníků se postarají Dobrá čajovna a Můj fresh box.
    Zakázka na výstavbu průmyslového chlazení vyšla z výběrového řízení a má hodnotu 46 milionů korun. Realizovala ji společnost ČEZ Energetické služby, dceřiná společnost ČEZ ESCO. Zakázka …
    Karlovarský kraj je znám především díky lázeňství. Neméně typickým odvětvím, které má v regionu více jak dvousetletou tradici, je výroba porcelánu. A právě s místními producenty, designéry …
    Hlavním hostem Tajemné zahrady bude herečka Vlastina Kounická Svátková, autorka velmi úspěšné knihy Prostor pro duši. „Máme radost, že se podařilo domluvit autorské čtení z této velmi osobní a autentické knihy,“ říká organizátorka akce Dita Bezděková z plzeňského studia Design Block, a dodává: „Proběhne i autogramiáda knihy.“


Tajemná zahrada – Stará synagoga v Plzni / 22.5.

    Unikátní prostor plzeňské Staré synagogy, ukryté ve vnitrobloku mezi Smetanovými sady a Americkou třídou, bude 22. května hostit inspirativní akci nejen pro ženy s názvem Tajemná zahrada. Moderátorka Lucie Křížková přivítá na pódiu herečku a spisovatelku Vlastinu Svátkovou, mentorku a koučku Lenku Černou nebo hudebnici hrající na dudy Janu Janovskou. Kromě módních přehlídek značek ÓM TOUCH, Rinascimento a návrhářky Ivety Paulerové nebudou chybět autorské šperky, koncept propojení rostlin s městským životem, přírodní kosmetika či zdravé občerstvení. Organizátorem je plzeňské studio Design Block a výtěžek večera bude věnován na dobrou věc.
    O hudební část programu se postará Jana Janovská s jedinečnou dudáckou show. Vystoupí také duo Simona Štefková a Zdeněk Martínek, kteří se ve své tvorbě věnují šansonům a folku.
    Tajemná zahrada je inspirativní večer nejen pro ženy. Přijďte se potkat se zajímavými hosty a s krásnými zážitky. VÝTĚŽEK AKCE BUDE VĚNOVÁN EMMĚ ROBINSON A JEJÍMU SYNOVI KUBOVI.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00