Jak na věc


vrakoviste cerny mnetice

Fotogalerie našeho autovrakoviště:

    Obvykle se jedná o majitele starších vozidel, kde je zbytečné kupovat nový drahý nahrádní díl. Mezi našimi zákazníky jsou však i menší autoservisy, kteří takto zákazníkovi mohou ušetřit peníze.
    V zadní části areálu naleznete díly pro české automobily Felicia, Octavia, Fabia atd., neboť zde se rozléhá vrakoviště ŠKODA a také díly pro vozy posledních dvou francouzských zástupců tedy značky PEUGEOT - 406, 307, 206, atd. a RENAULT - Megane, Laguna, Twingo atd.
    Ekologická likvidace na všechny tipy vozidel, odtahová služba, výkup vozidel. Nabízíme prodej originálních náhradních dílů a příslušenství VW a BMW, prodej repasovaných dílů, odkup nepotřebných náhradních dílů, výkup poškozených a havarovaných vozů. Pokračování textu BMW Vrakoviště
    Máte doma vozidlo, kterého se chcete zbavit? My Vám s tím rádi pomůžeme. Zajišťujeme zdarma ekologickou likvidaci vozidel všech značek (nákladních i osobních) Pokračování textu Autovrakoviště Vojkov


Ekologická likvidace AUTODOPRAVA KADEŘÁVEK, s.r.o.

    Vrakoviště Plzeň se zabývá prodejem nových a použitých dílů na většinu evropských vozů.Dovolte abychom Vám především v první řadě vysvětlili pojem Vrakoviště, který se s námi spojuje již dlouhou řádku let. Opravdové vrakoviště totiž nejme, protože se u nás vozy nerozebírají, ani nešrotují, ale jen prodávají díly z nich .Na pojem vrakoviště si však naši zákazníci zvykli již před skoro 10ti lety a proto vrakoviště zůstává v názvu webových stránek . Celkem v našem rozlehlém areálu naleznete díly na 8 automobilových značek . Samozřejmě zde nesmí chybět ani servisy, které Vám namontují nejenom u Nás zakoupené díly a díky pneuservisu Vás kompletně připraví na letní i zimní sezonu. Mimo prodeje autodílů Vám zajistíme ekologickou likvidaci Vašeho vozu.
    Ekologická likvidace osobních, nákladních a ostatních motorových vozidel. Po dohodě zajistíme i dopravu. Vyřídíme za vás zdarma potvrzení pro ekologickou likvidaci a veškeré dokumenty. Prodej rašelinového paliva. Pokračování textu Ekologická likvidace AUTODOPRAVA KADEŘÁVEK, s.r.o.
    Prodáváme náhradní díly pro automobily Renault, Citroen, Peugeot, Ford a Opel. Nabízíme široký sortiment mechanických i karosářských náhradních dílů. Nejste si jisti, zda jste si u nás pořídili náhradní díl, který právě potřebujete? Mechanici našeho vrakoviště jsou Vám vždy k dispozici a se vším Vám rádi a ochotně poradí. V případě, že u nás zakoupíte nekompatibilní náhradní díl, zboží Vám vyměníme popřípadě Vám za něj vrátíme peníze!


Prodej použitých náhradních dílů

    Další činností, kterou se EKO Autovrakoviště zabývá je odkup starých a havarovaných aut. Při stanovování ceny za tyto automobily bereme samozřejmě ohled na cenu, kterou si zákazník sám navrhne. V případě, že je automobil nepojízdný, bezplatně zajistíme jeho převoz na naše vrakoviště.
    Naše autovrakoviště nejčastěji návštěvují lidé z okolních měst: Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Fulnek, Hlučín, Hranice, Kopřivnice, Kravaře, Nový Jičín, Odry, Opava, Ostrava, Petřvald, Příbor, Rychvald, Studénka, Vítkov, Vratimov. Ti, co to k nám mají dále, nakupují po telefonu a náhradní díl si nechají zaslat balíkem.
    Hlavní činnosti Sběrných surovin D-K jsou autovrakoviště, likvidace autovraků a výkup barevných kovů. Pokračování textu Sběrné suroviny a autovrakoviště D-K
    Přímo v prostorách našeho vrakoviště provádíme odkup starších náhradních dílů. Pokud zákazník nemá čas či prostředky k tomu, aby náhradní díly dopravil přímo k nám, jsme ochotni si zboží bezplatně vyzvednout.
    Provoz autovrakoviště a pneuservisumvozů Audi, Škoda, Volkswagen a Seat. Prodej náhradních dílů, disků, pneumatik. Diagnostika a ekologická likvidace. Pokračování textu Autovrakoviště ADM komplex, s.r.o.


Sběrné suroviny a autovrakoviště D-K

    Cílem našeho vrakoviště jsou spokojení zákazníci, kterým jsme schopni nabídnout celou škálu služeb v oblasti ojetých automobilů, náhradních dílů a motocyklů. Poskytujeme také balíčky služeb, které zaručují, že se klientovi dostane plného servisu a uspokojíme všechny jeho potřeby. Mimo specializace na ojeté automobily a motocykly provozujeme také odtahovou službu a čištění vozidel.
    V dnešní době je kladen velký důraz na životní prostředí, proto se i naše vrakoviště zabývá ekologií a poskytuje ekologickou likvidaci vozidel. Svým klientům zajistíme "Formulář o ekologické likvidaci vozidla" a o trvalém vyřazení z evidence na Dopravním inspektorátu. Myslete na budoucí generace a nechte ekologickou likvidaci Vašeho starého vozu na nás!
    V Přední části areálu, kdy za vrátnicí odbočíte doleva, narazíte na použité a nové autodíly VW - Passat, Golf, Polo, atd. ; AUDI – A3, A4, A6 atd. ; SEAT - Cordoba, Ibiza, Toledo, atd. ; FIAT - Punto, Brava, Stilo atd. a FORD - Focus, Mondeo, Fiesta atd.
    Jsme spolkem nezávislých zpracovatelů autovraků. Klademe si za cíl sdružovat a hájit zájmy nezávislých podnikatelů a firem které se zabývají likvidací autovraků a firem či osob kterých se likvidace autovraků přímo dotýká. Pokračování textu Asociace ekologickách zpracovatelů automobilů a vrakovišť, z.s.


Vrakoviště Plzeň, Autovrakoviště Ford, Škoda, Renault

     konečná trolejbusu č.12 v Božkově, za kterou odbočíte doprava podél parku s dětským hřištěma následně poslední možnou odbočkou doleva . Po 350 metrech projedete naší vrátnicí a jste v našem areálu vrakovišť
    Nabízíme náhradní díly všech značek. Likvidace auto vraků a rozebrání na autodíly. Prodej použitých náhradních dílů. Prodej funkčních motorů a převodovek. Prodej dílů osobních a dodávkových vozů. Karosářské díly. Mechanické díly. Pokračování textu Autovrakoviště Strašnice
    Naše autovrakoviště se specializuje na prodej použitých originálních náhradních dílů z vozů, které vykupujeme na náhradní díly. Použité náhradní díly jsou nepoškozené.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00