Jak na věc


vyhrali jste iphone x

4. Potvrďte kontrolu a zjistěte, zda jste vyhráli

    Nyní si vhodně nastavte váš checker. Chcete zkontrolovat jen poslední výsledek nebo více najednou? Chcete mít přehlednější výstup nebo si uložit čísla pro další kontrolu, kterou budete provádět až za týden? Tak zde máte možnost vše nastavit:
    3: Uložte si je i pro příští kontrolu – Potvrzením této možnosti si uložíte čísla pro budoucí kontrolu. Náš systém si je zapamatuje za vás. Pokud tedy sázíte vžd stejná čísla, tak příště už tak nebudete muset vyplňovat tiket znovu
    2: Zobrazit – Vyberte si, zda chcete zobrazit jen slosování, ve kterých jstě vyhráli nebo i ty nevýherní. (Doporučuji nechat možnost “Všechny”, jelikož uvidíte zda jste trefili alespoň nějaká čísla.)
    V jednotlivých sloupečcích si pomocí kliknutí na vybrané políčko vyberte vaše vsazená čísla. V horním řádku sloupečku vidíte, kolik čísel vám ještě zbývá vybrat, případně, že už máte vybraná všechna čísla.
    Chcete zkontrolovat pouze jeden poslední tah nebo hned posledních 10? Všechno a mnoho dalšího nastavíte v tomto kroku. Jsou zde 3 možnosti, které můžete nastavit:
    1: Zkontrolovat poslední – Vyberete si počet již uběhklých slosování, které chcete zkontrolovat (Jedno = pouze poslední slosováníé, 10 = zkontrolovat posledních 10 slosování)


Poslední výsledek - 08. Dec 2019

    V poslední kroku už jen potvrďte kotrolu zeleným tlačítkem “Zkontrolovat sázku”. Systém vám během pár vteřin ukáže, zda jste vyhráli. Níže naleznete vysvětlení a ukázku výstupu našeho kontroleru:
    3: Uložte čísla příští kontrolu – Vaše čísla se uloží do vašeho prohlížeče na pozadí a při dalším slosování nebudete muset znova naklikávat vaše vsazená čísla. (Vhodné pro hráče, kteří sází stejná čísla)
    Dále si v jednotlivých sloupečcích zaklikejte vsazená čísla. Vždy vybíráte 6 čísel na sloupec, příčemž v hlavičce slupečku vidíte, kolik čísel vám ještě zbývá navolit.
    V poslední kroku už jen potvrďte kotrolu zeleným tlačítkem „Zkontrolovat sázku“. Systém vám během pár vteřin ukáže, zda jste vyhráli. Níže naleznete vysvětlení a ukázku výstupu našeho kontroleru:
    Snaží webovou vychytávkou se určitě se není čeho bát, jelikož je to opravdu snadné. Pokud se budete držet čtyř opravdu jednoduchých kroků, tak váš tiket Eurojackpot zkontroluje náš systém s vaší pomocí během chvíle.
    1: Zkontrolovat poslední – Výběr počtu po sobě jdoucích slosování zpětně, kolik chcete zkontrolovat (Jedno, tedy pouze poslední nebo 10, ted 10 posledních slosování)


4. Krok – Potvrzení a oslava případné výhry

    Ukázka a popis výstupu: 1. Vaše vsazená čísla, 2. Částka kterou jste vyhráli (součet všech kontrolovaných slosování) 3. Tabulka s přehledem vašich vsazených čísel a případnou výhrou 4. Datum slosování a číslo tahu, 4. Vylosovaná čísla (Modře zabarvená jsou vaše trefy), 5. Počet uhodnutých čísel a případná výhra
    Ukázka a popis výstupu: 1. Vaše vsazená čísla, 2. Částka kterou jste vyhráli, 3. Datum slosování a číslo tahu, 4. Vylosovaná čísla (Modře zabarvená jsou vaše trefy), 5. Počet uhodnutých čísel a případná výhra
    2: Zobrazit – Podle možnosti se vám ukážou výsledky pouze slosování, ve kterých máte výhru nebo naopak všechna slosování, jak výherní, tak nevýherní. (Doporučuji nechat možnost „Všechny“, jelikož uvidíte zda jste trefili alespoň nějaká čísla

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00