Jak na věc


vyplnění daně z nemovitosti

Středně tvrdá pěna pro vyplnění dutin

    Středně tvrdá pěna HONTER pro vyplnění dutin je určena pro izolaci míst, u nichž je kladen důraz na efektivní chladovou a tepelnou izolaci. Izolace pro vyplnění dutin je vyvíjena primárně pro výplň dutých míst v tvárnicích a jiných stavebních prvcích - pěna dokonale brání průniku nečistot a kapalin. Středně tvrdá pěna pro vyplnění dutin není určena pro izolaci sádrokartonových desek nebo míst, kde může během expanze dojít k vytlačení méně stabilních stavebních prvků (např. sadrokartonu apod.)
    POZOR !! Uváděné hodnoty jsou pouze hodnoty samostatné vrstvy izolační pěny, nejsou započítány další vrstvy stavební konstrukce které v celkovém součtu zlepší Tepelný odpor R . Některé firmy uvádějí hodnoty kompletní stavební konstrukce což je snadno zaměnitelné a matoucí pro zákazníka.
    Stříkaná pěnová izolace je vhodná pro suché prostory. Kompletně vyplní všechny mezery, vytvoří vzduchovou bariéru, čímž zabraňuje průniku studeného vzduchu a následné kondenzaci vody uvnitř objektu.
    Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti HONTER Company s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti HONTER Company s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na 10 let od jejich zaslání.


VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

    Uzavřená struktura buněk funguje jako parozábrana. Nedochází tak k průniku vlhkosti do izolace. Ideální pro použití například sklepy, základy, interiér, exteriér.
    Nová harmonizovaná technická norma EN 14315-1 pro PUR stříkané pěny vyžaduje používat označení CE výrobce na danémn obalu produktu, dále prohlášení o vlastnostech. Národní certifikace již není platná.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00