Jak na věc


vysvetlivky znacek na obleceni

DeepPleat DUO technologie filtrů

    Dvě oka splést hladce Způsob pletení: Pracujeme jako oko hladké, ale vpíchneme do dvou ok najednou a spleteme je v jedno.Dvě oka splést obrace Způsob pletení: Pracujeme jako oko obrácené, ale podebereme dvě oka najednou a spleteme je v jedno.Dvě oka splést hladce anglickyZpůsob pletení: Pracujeme jako hladké oko anglic­ké, ale vpíchneme do dvou ok najednou a spleteme je v jedno oko.Dvě oka splést obrace anglickyZpůsob pletení: Pracujeme jako oko obrácené an­glické, ale podebereme dvě oka najednou a spleteme je v jedno oko.Tři oka splést hladce anglicky (též přetahovaná ujímka)Způsob pletení: První oko sejmeme bez pletení, dal­ší dvě oka spleteme hladce anglicky a sejmuté okopřes ně přetáhneme.Čtyři oka (i více) splést hladce anglicky Způsob pletení:První dvě oka sejmeme, další dvě oka spleteme hladce anglicky a sejmutá oka přes ně přetáhneme. (Při splétání většího počtu ok postupuje­me tak, že polovinu ok sejmeme a druhou polovinu ok spleteme hladce anglicky nebo tak, jak je uvedeno v
    Kvalita PROOF neboli špičková kvalita se liší oproti běžné kvalitě zejména svým vysokým leskem. Mincím, které jsou raženy tímto způsobem, se při jejich výrobě věnuje velká pozornost.
    Toto zboží pokud je objednáno v režimu B2B (určené pro podnikání -  kupující je právnická osoba) nelze podle Všeobecných obchodních a doručovacích podmínek vrátit (možnost reklamace vadného zboží není nikterak dotčena).
    Níže jsou uvedeny ikony technických parametrů, které používáme pro informování zákazníka např. o rozměrěch, váze, spotřebě potahové látky, nutnosti dodatečné montáže atp. Pokud by Vám nebyla nějaká zkačka jasná, kontaktujte naše odbytové oddělení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00