Jak na věc


vytvořit nový emailový účet

ZAPIŠTE DO FOTOKNIH RODINNÉ PŘÍBĚHY

    Rádi cvičíte svůj mozek a trénujete pamatováka? Omrzely Vás již pexesa, která máte doma? Chcete si vrýt do paměti znalosti zábavnou formou? Tak co by mohla být větší zábava, než si zahrát s kamarády vlastnoručně vytvořené pexeso?
    Kdo by neměl rád vyprávění nad rodinnými fotografiemi. Pomáhají oživit vzpomínky i dávno zapomenuté události. Víte, jak dlouho si budete pamatovat každý detail své svatby, letošní báječné dovolené nebo všechny úžasné pokroky a úspěchy svých dětí? Navždy! Fotoknihy věrně zachytí důležité momenty vašeho života a vy budete moci prožít výjimečné okamžiky znovu a znovu, kdykoli budete chtít.
    Po dokončení pexesa si budete moci výsledek stáhnout, abyste si ho mohli vytisknout na tiskárně nebo nechali vyvolat ve fotolabu. Pokud budete s výsledkem spokojeni, tak se o Váš výtvor budete moci podělit s ostatními návštěvníky těchto stránek tím, že ho zveřejníte v galerii pexes. Bez publikace zůstane pexeso jen Vaše soukromé.
    Rádi fotíte a chcete mít své nejhezčí momentky vytištěné ve stylové knížce, abyste je mohli ukázat rodině a nepřišli o ně, když ztratíte telefon. Rádi si s tvorbou foto knihy vyhrajete a máte chuť občas doplnit i psané texty.


FORMÁTY A VELIKOSTI FOTOKNIH ONLINE

    Chceme, aby fotoknížky vydržely léta, fotky byly stále živé a na události, které zachycují, se jen tak nezapomnělo. Proto používáme prémiový křídový papír a všechny fotoknížky pro vás vyrábíme ručně v rodinné sedlčanské tiskárně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00