Jak na věc


vyzivove hodnoty jablek

TKcoach – osobní trenér & výživový poradce Tomáš Kuthan

    Dělám pro vás tréninkové plány na míru, výživové plány – poradím, jak se správně a zdravě stravovat. Poskytuji osobní trénink v Pardubicích. Také dělám online coaching.
    Kdykoliv Vám nebude cokoliv jasné, nebo budete potřebovat pomoc s úpravou poslaného jídelníčku, tak napiště nebo volejte! Není to tedy tak, že dostanete jídelníček a nazdar. Dle Vašich potřeb a pocitů Vám vždy jídelníček rád upravím tak, aby vyhovoval přesně na míru. Sečteno a podtrženo, nabízím 3 typy výživového plánu:
    Výživový plán (jídelníček) sestavuji na základě podkladů v dotazníku, který vyplníte při objednávce. Díky těmto údajům Vám sestavím jídelníček přesně na míru a to hned v několika variantách. Základem jsou zdravé a kvalitní potraviny a především jejich pestrost. Takže určitě nedostanete jednu variantu jídelníčku, kterou byste den co den opakovali. Jídelníček je sestaven na 1 měsíc a bude obsahovat několik denních variant a vždy 4 až 5 jídel během dne na základě Vašeho časového rozložení. Jednotlivá jídla budou obsahovat vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a tuků. Do jídelníčku Vám také mohu zahrnout výživové doplňky jako protein, gainer, bcaa, multivitamin a další.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00