Jak na věc


wellness hotely s bazénem špindlerův mlýn

PROVOZ AREÁLU RESORTU KOPŘIVNÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ PŘERUŠEN

    Masáž lávovými kameny je jedinečné ošetření horkými vulkanickými kameny a éterickými oleji. Tato kombinace přináší úlevu pro bolavé a ztuhlé svaly, uvolňuje napětí, navozuje uklidnění a vyrovnává tak správný tok životní energie. Lávové kameny harmonizují lidské tělo, odbourávajínegativní energii, eliminují bolest ve svalech, zlepšují krevní cirkulaci a také napomáhají k detoxikaci organismu.
    Vyhrazené vstupy: Každý čtvrtek patří wellness pouze ženám. Každou středu od 10:00 do 12:00 wellness jen pro seniory. (Neplatí v červenci a v srpnu, kdy je po-pá otevřeno od 17h).
    Tento druh masáže se nedoporučuje pro klienty, kteří jsou citliví na teplo, s vysokým krevním tlakem, po operacích, v případě různých infekčních chorob a v neposlední řadě v těhotenství.
    Sportovní masáž uvolňuje napjaté svaly, zmírňuje bolest a zlepšuje cirkulaci, přičemž přináší harmonii pro tělo i ducha. Masáž odbourává toxiny, urychluje léčení po zraněních a podporuje rekonvalescencipo prodělaných onemocněních.
    Masáž příznivě působí na nervová zakončení kůže a tím pozitivně ovlivňuje celou nervovou soustavu. Zlepšuje prokrvení kůže a díky přísunu kyslíku se lépe odplavují produkty tkáňového metabolizmu. Z pokožky se odstraňují nejstarší rohové buňky, takže pleť dostane mladší vzhled. Speciálními tahy se dá, do určité míry, oddálit tvorba vrásek a ovlivnit stav jizev.


Masáž tváře a dekoltu arganovým olejem

    Jedná se o intenzivní masáž doprovázenou pocity tepla, někdy dokonce lehkého mravenčení. Nikdy by však tato masáž neměla bolet. Pro tuto masáž používáme pouze domácí jesenický med přímo od včelaře.
    Arganový olej, nazývaný též marocké zlato, blahodárně působí proti stárnutí pleti. Vyhlazuje a zjemňuje pleť, přirozeně pokožku chrání před vnějšími vlivy, hydratuje a dodává jí důležité bioaktivní látky. Vůně arganového, nerafinovaného oleje připomíná plísňový sýr.
    UŽIJTE SI NIČÍM NERUŠENOU VEČERNÍ POHODU S PARTNEREM NEBO PŘÁTELI V NAŠEM PRIVÁTNÍM WELLNESSCelý prostor našeho hotelového wellness je od 22:00 do 24:00 připraven pouze pro Vás. Pro umocnění dokonalého zážitku Vám připravíme zdarma láhev sektu.
    K vašemu naprostému uvolnění a odpočinku těla a mysli můžete plnými doušky užívat termálního bazénu s protiproudem i horké vířivky na venkovní terase. Přírodně laděný interiér v sobě skrývá finskou saunu, bio saunu i odpočívárnu s krbem. Pro unavené nožky zde máme Kneippův chodník, vodoléčebnou kůru, která podporuje lymfatický a nervový systém. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00