Jak na věc


zábaly na bolest v krku

Celustin, anticelulitidní zábal

    Dopřejte si přírodní léčivé zábaly či masky a uvolněte své tělo. Naše zábaly vám pomůžou při problémech s pokožkou, regenerují pohybový aparát, aktivují krevní oběh a zlepšují náladu. Stačí si jen vybrat z naší nabídky.
    Blahodárné účinky mšenské slatiny jsou známé již odedávna. Tuto termo proceduru lze využít pouze na základě vstupního lékařského vyšetření u lázeňského lékaře, který stanoví, zda klient nemá kontraindikaci k využití procedury.
    Mnohačetná účinnost na zlepšení lidského zdraví činí z tělových zábalů dobré pomocníky v boji s každodenním stresem a některými zdravotními problémy. Tělové zábaly napomáhají hloubkovému čištění a detoxikaci těla, uvolňují svaly, zpevňují pokožku a urychlují regeneraci organismu.
    Tělové zábaly jsou vždy velmi příjemnou relaxací. Kdo by si nechtěl pravidelně dopřát příjemné poležení, které Vás naladí nejen fyzicky, ale také duševně a zharmonizuje všechny Vaše smysly. O tělesnou schránku je nutné pečovat pro všech stránkách, což v tomto případě platí bezezbytku. Při správně zvoleném tělovém zábalu si nejenom odpočinete a načerpáte nové síly, ale můžete také zhubnout o pár centimetrů v pase, což zejména ženy vždy vítají.


Možnosti nepeněžních plateb za naše služby:

    Ženám, které bojují s celulitidou, doporučujeme speciální tělové zábaly proti celulitidě. Anticelulitidní zábal redukuje projevy celulitidy, obnovuje elastinová a kolagenová vlákna, která přispívají k omlazení pokožky. Prohřívání a prokrvení těla spolu s kombinací účinných látek, které při zábalu tělo vstřebává, podporují látkovou výměnu. Odbourávají se tuky - redukuje se tuk v podkoží. Tělo pak škodliviny odvádí přes lymfatický systém. Speciální anticelulitidní zábal aplikovaný pravidelně, pomáhá projevy celulitidy nejen odstraňovat, ale i celulitidě předcházet, a právě v tom je jedinečný.
    Lymfatický systém se v lidském organismu stará o jeho očistu od škodlivin a toxických látek. Správně fungující detoxikace podporuje imunitu a činnost orgánů, napomáhá proti únavě, migréně a různým zdravotním potížím či nemocem. Chcete-li zhubnout začněte detoxikací! Zhubnete pak snadněji a rychleji.
    Celustin je vyhledávaný anticelulitidní zábal s vysokým obsahem rostlinných extrátů a silic. Způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně, zvyšuje tak látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Aktivní látky zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží. Zábal provádíme společně s lymfodrenáží 45 minut pro jeho větší účinnost. Zábal Celustin se smí pro jeho hloubkovou účinnost provádět 1x za 5 dnů.


Speciální tělové zábaly proti celulitidě

    Tělové zábaly rozhodně nejsou žádným přepychem a doporučujeme jejich účinky alespoň vyzkoušet. Příjemná a osvěžující kúra tělu po všech stránkách prospěje, a například zábaly proti celulitidě ženám pomáhají velmi efektivně redukovat projevy celulitidy. Někdy stačí pouze jeden pokus a stanete se na tělových zábalech přímo závislí. Pro naše klienty jsou tělové zábaly skutečným přínosem, neboť zlepšují jejich zdraví a duševní rovnováhu.
    Sladce provoněné okamžiky dodávají sílu a pohodu ke zvládání každodenního stresu. Vhodný je rovněž na suchou pleť. Obsažené přírodní oleje a vosky tlumí projevy stárnutí, hydratují a zvyšují elasticitu kůže.
    Magic Wrap je vyhledávaný detoxikační tělový zábal, který Vám pomůže při získání krásného vzhledu a štíhlejší postavy. Zeštíhluje problematické tělesné partie, v kterých zpravidla dochází k největšímu ukládání tuku. S jistotou Vás zbaví ochablé kůže, celulitidy a nechtěných centimetrů navíc. Za 60 minut pomocí tělového zábalu Magic Wrap můžete ztratit 15 až 30 cm. Tělový zábal Magic Wrap sestává z celkem 8mi zahřátých bandáží. Každá bandáž se před zabalením těla ponořuje do teplé minerální lázně.
    Délka procedury při dolních končetinách: 20 minut čistého času, 10 minut na přípravu klienta (svlečení, oblečení, očištění od zábalu ve sprše a natření emulzí)


Břečťanový zábal proti celulitidě

    © 2020 BEAUTY CLINIC - ESTETICKÉ CENTRUM BRNOTelefon pro objednání, informace o službách: 777 338 733Objednávky e-mailem: objednavky@beautyclinic.czAdresa: Masarykova 12 - 2. patro, PSČ 602 00 Brno - střed
    Vůně levandule stimuluje a uvolňuje zároveň. Levandulový zábal uvolňuje svalstvo a navíc zlepšuje celkovou náladu. Zábal hydratuje pokožku, stimuluje metabolismus a zpomaluje proces stárnutí pokožky.
    Délka procedury celotělového zábalu: 50 minut čistého času, 10 minut na přípravu klienta (svlečení, oblečení, očištění od zábalu ve sprše a natření emulzí)
    Skořicový zábal je velkým pomocníkem při odstranění celulitidy, neboť má výbornou schopnost prohřívat a prokrvovat. Dokáže tak zmenšit objem stehen i zadečku. Prohřátá místa teplem podporují látkovou výměnu a dochází k odbourávání podkožního tuku. Současně zábal účinně pomáhá odvádět přebytečnou vodu z tkání.Skořicový zábal Vám problém s celulitidou nejen pomáhá řešit, ale pravidelným ošetřením dokáže celulitidě i předcházet. Obnovuje elastinová a kolagenová vlákna, která přispívají k omlazení pokožky, příznivě také působí proti bolesti kloubů. Zábal provádíme společně s lymfodrenáží 45 minut. Skořicový zábal se může provádět 2x týdně.


Detoxikační zábal - zvyšuje účinnost po radiofrekvenční liposukci a kryolipolýze!

    Žijeme v uspěchané době a někdy zanedbáváme péči o naše tělo, které každý den často přetěžujeme. Jestliže chcete být zodpovědnější v péči o Vaše zdraví a cítit se v lepší kondici, dopřejte Vašemu tělu příjemnou ozdravující proceduru - tělový zábal.
    Břečťan popínavý se s úspěchem používá na tlumení vnějších projevů celulitidy. Používá se do léčivých prostředků, které urychlují hojení ran, spálenin, pohmožděnin a nejrůznějších forem kožních vyrážek nebo ekzémů. Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její pružnost. Napomáhá tlumit bolest kloubů.
    Lymfodrenážní zábal na detoxikaci nastartuje Váš lymfatický systém díky svému unikátnímu složení. Gelová směs s bohatým obsahem biologických blahodárných látek, rostlinných výtažků a silic, zesiluje stěny lymfatických cév a zvyšuje jejich pružnost. Zábal na detoxikaci přispívá k čištění pleti, podporuje regeneraci těla po větší fyzické námaze, snižuje otoky a celkově zlepšuje stavy při pocitech těžkých a unavených nohou. Po ošetření se nedoporučuje vycházet na přímé slunce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00