Jak na věc


záchranářské plemeno psa

NEŽ SI MĚ KOUPÍŠ A POPRVÉ Ml PŘIPNEŠ OBOJEK, PŘEČTI SI 10 RAD, NEKUPUJ KDYŽ:

     Kyjovští policisté nedávno přijali oznámení o podezření, že si mladý muž z Kyjovska mohl sáhnout na život. Obavu o něj projevili rodinní příslušníci, kterým poslal zprávu, že chce ukončit svůj život kvůli dlouhodobějším osobním potížím. Do pátrání po něm se tak zapojili policisté, kteří si přizvali i novou posilu – policejního psovoda nováčka s jeho svěřencem BigBoyem.
     Překupovaly nemocné psy z množíren, píchaly jim před prodejem injekce adrenalinu a teď je čeká soud. Tuto skvělou zprávu odvysílala dnes FTV Prima a budeme napjatě čekat, jak soud dopadne.
    Je to silný, středně velký pes, s velmi dobře vyvinutou svalovou soustavou.S tímto psem je potřeba podnikat, např. výcvik, trénink v obratnosti, poslušnosti, stopování, cokoliv, aby byl tělesně i duševně zdráv. Je to pes vysoce učenlivý a poslušný, odvážný, nedůvěřivý, věrný, neúplatný, ochotný a neúnavný a tyto jeho vlastnosti je potřeba pravidelně vybouřit :)
     inzerce je plná štěňátek a vybrat to správné, není snadné. Podívejte na článek, který vám pomůže vybrat štěně od slušného chovatele a ne z množírny. Podotýkám, že zdravé a vyrovnané štěně, je často k nezaplacení.


Nováček u policejních psovodů slaví první úspěch

    Německý ovčák je na celém světě nejpoužívanějším psem slepeckým, lavinovým, stopovacím. Používá se jako hlídač, obranář i policejní pes. V soutěžích poslušnosti jsou většinou velice úspěšní. Tento pes se od vás rád nechá učit, je inteligentní a učí se poměrně rychle. Velká většina německých ovčáků zbožňuje svého pána a potřebuje s ním hodně kontaktu. V zemi svého původu se německý ovčák stále ještě používá k pasení stád.Je zvláštností, že feny jsou pracovitější a mají větší chuť k práci.Oproti tomu psi jsou zase tvrdší,mají větší sílu a jsou mrštnější.
    Podezřením z týrání psa se v tomto týdnu zabývali brněnští strážníci. V řečkovické zahradě našli v kotci obehnaném mříží silně podvyživeného zlatého retrívra, který působil velmi zanedbaně.
    V době svého vzniku se používal hlavně jako ovčácký pes. Oficiálně uznané plemeno existuje od roku 1899, kdy byl uznán jeho standard jako samostatného plemene. Na počátku 20. století bylo už toto plemeno v Německu velmi oblíbené a šířilo se do okolních zemí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00