Jak na věc


založení meruňkového sadu

Náhrady / odškodnění za zpožděný let

    My v tom ale umíme chodit! Specializujeme se na zakládání obchodních společností se vším všudy. Stačí, abyste nám nastínili svoji představu, a my už všechno zařídíme za vás! Ušetříte drahocenný čas a ještě ulevíte nervům, které nebudou pod takovým tlakem při jednání s úředníky na přepážkách.
    Založení s.r.o.: založíme pro vás společnost s ručením omezeným. Spol. s r. o. přímo pro vás. V tomto případě musíte uhradit základní kapitál ze svých finančních prostředků.
     Zaregistrujte svůj e-mail a objevte 30 chyb v prvním roce podnikání, které mohou stát vaše podnikání život, pokud se z nich nyní nepoučíte. E-book dostanete e-mailem.
    Jestliže spěcháte, může pro vás být nejlepším řešením některá z již předzaložených (tzv. ready made) společností! Pokud si u nás vyberete, můžete začít podnikat během několika hodin! Můžete tak získat už existující firmu, která však nevykazovala žádnou ekonomickou činnost a je tedy stoprocentně bezdlužná! Navíc tak můžete mít firmu, která je již dnes přihlášena k DPH. Bližší informace najdete na: ready made společnosti.


Nejvýhodnější cena za OS "na klíč"

    Jsou mladí, jsou nadšení, jsou šikovní. Jako houby po dešti vyrůstají startupy jejichž zakladatelé jsou ještě školou povinní. Zkušenosti, které takto díky svým projektům získávají jsou neocenitelné, bez ohledu na to, jak celé jejich podnikání dopadne. V tomto čísle najdete hned tři takové. Dva jsou na začátku, třetímu se postupně podařilo vybudovat milionovou firmu, která právem patří do rubriky Big fish. Třeba vám budou jejich příběhy inspirací.
    Založení a.s.: založíme pro vás akciovou společnost. A. s. přímo pro vás. V tomto případě musíte uhradit základní kapitál ze svých finančních prostředků.
    Ať už se budoucí podnikatel chystá založit si s. r. o. nebo a. s., čeká ho velké množství především byrokratických překážek. Založení obchodní společnosti je všeobecně považováno za finančně i časově náročnou proceduru. Podnikatel zakládající firmu musí znát právní předpisy, chod administrace i vědět, na koho se obrátit.
    Pokusíte-li se založit si firmu sami, čeká na vás množství především byrokratických překážek. Obrátíte-li se na Woolfeholding.cz, všechno vyřídíme za vás! Proč se potom trápit těmito a dalšími problémy:
    Naší devízou je rychlost. Za velmi přístupné ceny nabízíme široké portfolio služeb. Proklientský přístup a založení firmy na míru přímo vám je pro nás přirozeností.


E-magazín STARTING UP pro září/říjen

    Jestliže si u nás kromě založení OS objednáte zároveň i sídlo firmy, bude se cena pohybovat téměř pouze okolo ceny zákonných poplatků. Finančně vás to tedy vyjde podobně, jako kdybyste si zakládali vlastní firmu sami. Ale časově a administrativně ušetříte. Vše vyřídíme za vás!
    S námi začnete své podnikání bez problémů a bez byrokratické úmornosti. Pomůžeme vám vybrat, co je pro vás nejlepší. Obvykle už do týdne zajišťujeme zápis do OR. Přitom za vás vyřídíme všechny potřebné záležitosti, seženeme živnostenská oprávnění nebo koncese, přihlásíme vaši novou firmu k daním (z příjmu, srážková, DPH atp.).
    Při založení společnosti se musíte registrovat na několika místech v zákonem daných lhůtách. Jde zejména o registraci k placení daní (tj. registrace...
    Zakládání obchodních společností je naší hlavní činností. Woolfeholding.cz je specialistou v oboru, který garantuje jisté, rychlé a spolehlivé založení firmy podle vašich požadavků. Naše ceny jsou velmi vstřícné a patří k nejnižším na trhu!
    Založení s.r.o. s naším kapitálem: založíme pro vás společnost s ručením omezeným. Spol. s r. o. přímo pro vás. V tomto případě nemusíte uhradit základní kapitál ze svých finančních prostředků, protože ho uhradíme za vás!


Nechte si svou OS založit od nás! Naše nabídka:

    Společnost s ručením omezeným vzniká zápisem do obchodního rejstříku. Tomu ale předchází faktické založení společnosti, které je spojené se sepsáním...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00