Jak na věc


zapuštěné bazény se zastřešením akce

Plastové fólie, keramické bazény,fóliové bazény, příslušenství...

    Bresco a.s. provozovna OCTAGON. Nová moderní tělocvična sloužící nejenom zápasnickému oddílu WCT Třebíč, ale i široké veřejnosti. OCTAGON má celkovou rozlohu 500 m2 a nastavil nové standardy bodybuildingu a wrestlingu v Třebíči. více
    Zapuštěné bazény je možné vyrobit a dodat za použití různých bazénových technologií. Námi nejběžněji nabízené zapuštěné bazény a jejich technologie výstavby jsou tyto:
     Je nutné si uvědomit, že výstavba zapuštěného bazénu není výstavba koupelny. Nedejte na rady rádoby odborníků a příjděte se nezávazně poradit do specializované firmy. U nás používáme stavební materiály a technologie ověřené na desítkách realizací.
    Bazény Whitewood jsou určeny náročným zákazníkům. Tyto zapuštěné bazény jsou vyrobeny z materiálu, který má obchodní označení Polyteck. Hlavní výhodou bazénů Whitewood je reflexní vlastnost Polytecku a schopnost lámat sluneční svit do různých odstínů modré. Voda v bazénu Whitewood mění svoje barvy v závislosti na intenzitě slunečního svitu.


Bazén TOSCANO 3,2 x 5,25 x 1,5 m

    Schůdky k bazénu nabízíme v provedení obyčejné nerezi AISI 304 vhodné pro všechny typy úprav bazénové vody mimo úpravy pomocí soli. Pokud je jako úprava vody použita elektrolýza soli, doporučujeme schůdky k bazénu v provedení z kvalitnější nerezové oceli AISI 316. Pro výšku bazénu do 120 cm doporučujeme schůdky k bazénu se 3 nášlapy, pro výšku bazénu do 150 cm doporučujeme schůdky k bazénu se 4 nášlapy, pro větší hloubky lze použít bazénové schůdky s 5 nášlapy.
    Zapuštěné bazény nabízíme buď kruhové nebo oválné s hloubkou 1,5 m. Bazény jsou vyráběné ze zesílené pozinkované konstrukce s antikorozním nátěrem. V základní ceně bazénu je modrá fólie o tloušťce 0,6 mm. Za příplatek je možné přikoupit modrý mramor v 0,6 mm nebo silnější modrou v 0,8 mm nebo v mozaice 0,8 mm.
    Více jak 20 let zkušeností a poctivé práce, za kterými se skrývají precizní výrobky a profesionální přístup k zákazníkům. Za tímto se skrývá úspěch společnosti BRESCO a.s. ,přímého výrobce bazénů. Bazény z oblíbeného materiálu STERN LD®,tzv. ...
     Skelet bazénu je sestaven ze ztraceného bednění v provedení betonových nebo polystyrénových bloků, dodávaných naší firmou. Na povrch vystěrkovaný stěrkou firmy Schomburg, je vevařena těžká bazénová fólie DLW 1,5 mm. Fólie pro tyto bazény vykazuje vysokou pevnost , barevnou stálost a odolnost proti UV záření.


Nové motivy kamínkových povrchů BRESTONE

    U každého zapuštěného bazénu je přiložen návod v češtině a díky stavebnicovému řešení, zvládne stavbu bazénu každý svépomoci. Podívejte se v detailu bazénu i na videa z jejich stavby. Životnost bazénu je 20-25 let. Životnost fólie 10-12 let.
     Schůdky do bazénu nabízíme jak k nadzemním bazénům, ve „štaflovém“ provedení, tak k bazénům zapuštěným. Schůdky pro zapuštěné bazény se uchycují zabetonováním do plastového kotvení, které je součástí dodávky. Kotvení je kryto nerezovou krytkou. Bazénové schůdky je možné z plastového kotvení jednoduše vyjmout povolením šroubů. Druhá strana bazénových schůdků, umístěná uvnitř bazénu, je pouze volně opřena o stěnu. Pro dodatečnou montáž schůdků k bazénu, kde je zabetonování kotvení nevhodné, lze dokoupit přírubové, nebo kloubové kotvení schůdků, které se uchycuje do pevného podkladu pomocí vrutů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00