Jak na věc


zastřešení bazénu azuro

Vysoká zastřešení

    Šetřete své ruce! Otevírání a zavírání vašeho nízkého nebo polovysokého zastřešení může být automatizované pomocí robustního a inovativního pohonu od Desjoyaux.
    Zastřešení, která šetrně zapadají do konceptu zahrady, přitom ovšem poskytují možnost volného pohybu pod nimi.
    Pro ty, kteří nechtějí, aby bazénový kryt ubíral pozornost od jejich zahrady a přitom se stal jejím estetickým doplňkem.
    Potřebujete více informací? Máte specifické přání? Máte vybráno? Napište nám e-mail nebo vyplňte poptávkový formulář ZDE. Odpovíme obratem a rádi poradíme!
    Toužíte po tom, aby váš bazén působil jako skutečná uzavřená místnost? Podchozí zastřešení Desjoyaux uchovává ideální teplotu a stabilní kvalitu vody a současně zabezpečuje přístup k bazénu.
    Chcete se koupat a užívat si svého bazénu chráněni před větrem a nepříznivým počasím? Pak potřebujete polovysoké zastřešení, které rovněž zajistí bezpečnost vašeho bazénu.


Nízká zastřešení

    Chcete prodloužit léto ve vašem bazénu? Díky skleníkovému efektu vám naše zastřešení umožní prodloužit koupací sezonu o několik měsíců. Zastřešení se však také pozitivně podílí na kvalitě vody. A v neposlední době rovněž zabezpečí bazén ve vaší nepřítomnosti.
    Chcete prodloužit léto ve vašem bazénu? Zvolte teleskopické nízké zastřešení Desjoyaux, které je v zahradě velmi nenápadné. Snížíte tak únik tepla a přitom zajistíte bezpečnost bazénu, když se právě nekoupete.
    Zástupci společnosti Bazény Desjoyaux vás budou provázet při výstavbě, renovaci i údržbě vašeho bazénu nebo vaší vířivé vany. Seznamte se také s našimi dekorativními doplňky a bezpečnostním vybavením pro váš bazén. Místo, kde spolu navrhneme váš nový obývací pokoj!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00